1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün’den Sefer Gecikmeleri Açıklaması: Meteorolojik ve Hava Sahası Yoğunlukları Etkili

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün’den Sefer Gecikmeleri Açıklaması: Meteorolojik ve Hava Sahası Yoğunlukları Etkili

featured

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, bayram tatilinde artan talebi karşılamak için ek seferler düzenlediklerini ancak meteorolojik etkiler ve Avrupa’daki hava sahası yoğunluklarının sefer gecikmelerine neden olduğunu belirtti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Üstün, yolcularının memnuniyetini daima odak noktası alan bayrak taşıyıcı hava yolunun, bayram tatili boyunca ilave talebi karşılamak adına ek seferler düzenlediğini belirtti.

Üstün, şunları kaydetti:

”Uçuşlarımızın zamanında kalkışına yönelik sergilediğimiz tüm gayrete rağmen mevcut meteorolojik etkiler ve özellikle Avrupa’da yaşanan hava sahası yoğunlukları nedeniyle seferlerimize kalkışlarında slot uygulanmakta ve bu da zaman zaman gecikmelere neden olabilmektedir. Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz bilfiil çalışmakta olup, uçuşlarının güncel durumuyla ilgili olarak da yolcularımıza vakitlice ulaşmaktadırlar. Bu oldukça yoğun bayram trafiğinde yolcularımızın uçuşlarını, Türk Hava Yolları kalitesinden zerre ödün vermeksizin icra etme gayretimizle kendilerine iyi uçuşlar diliyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Basın Müşaviri Yahya Üstün’den Sefer Gecikmeleri Açıklaması: Meteorolojik ve Hava Sahası Yoğunlukları Etkili
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir