THY Teknik’ten personele uyarı.. Yanınızda yedek kıyafet getirin!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş, olumsuz hava şartları nedeniyle personeline uyarıda bulundu. THY Teknik’ten personele yönelik yapılan açıklamada 5-6 Şubat tarihlerinde beklenen olumsuz hava şartları nedeniyle yaşabilecek mağduriyetlerin aza indirilmesi için yedek kıyafet getirilmesine vurgu yapıldı.

İSTANBUL’A KAR GELİYOR

Ankara’da 2 gündür etkisini gösteren kar yağışı, gece saatlerinde yoğunlaştı. Kentin tamamı beyaz örtüyle kaplandı, sürücüler trafikte zor anlar yaşadı. İstanbul’a ise yarından itibaren kar bekleniyor. Karadeniz üzerinden nemli havayı taşıyacak şiddetli rüzgarın getireceği kar, perşembe gününe kadar etkili olacak.

THY’NİN 238 UÇAK SEFERİ İPTAL EDİLDİ

Türk Hava Yolları, 5 ve 6 Şubat’ta İstanbul Havalimanı’ndan yapacağı 238 seferi iptal etti. İstanbul’da önümüzdeki hafta yoğun kar yağışı bekleniyor.

THY de konuyla ilgili bir açıklama yaptı. İstanbul Havalimanı’ndan 5 ve 6 Şubat tarihlerinde toplam 238 seferin iptal ettiği duyuruldu.

İptal edilen seferlerin 72’si iç hat, 166’sı dış hat seferi. Operasyon gereği, iptal sayılarının artabileceği de belirtildi.

Yolcular, uçuş bilgilerini uçuş sorgulama ekranlarından üzerinden uçuş numarasını ve parkur bilgilerini girerek ulaşabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Teknik’ten personele uyarı.. Yanınızda yedek kıyafet getirin!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir