1. Haberler
  2. Gündem
  3. THY, PEGASUS, AJET İPTAL OLAN UÇUŞLAR | Sabiha Gökçen Havalimanı’nda neden uçuşlar iptal oldu?

THY, PEGASUS, AJET İPTAL OLAN UÇUŞLAR | Sabiha Gökçen Havalimanı’nda neden uçuşlar iptal oldu?

featured

Türk Hava Yolları, Pegasus ve Ajet, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılacak bazı uçuşlarını belirsiz bir süre için iptal etti. Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) kararı gereği, havaalanında yapılacak uçuşların yüzde 10’u olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. Detaylar havayolu şirketlerinin web sitelerinden ve çağrı merkezlerinden takip edilebilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı uçuşlar iptal oldu. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Ajet, belirsiz bir süre için bazı uçuşlarını iptal etti. THY, PEGASUS, AJET İPTAL OLAN UÇUŞLAR | Sabiha Gökçen Havalimanı’nda neden uçuşlar iptal oldu?

Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi HEAŞ, Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) kararı gereği bugün yapılacak olan uçuşların yüzde 10’unun iptal edildiğini duyurdu. Olumsuz hava koşulları nedeniyle alınan kararla ilgili detaylar havayolu şirketlerinin web siteleri ve çağrı merkezlerinden takip edilebilecek. Peki, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda neden uçuşlar iptal oldu?

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI’NDA NEDEN UÇUŞLAR İPTAL OLDU?

Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi HEAŞ (Havaalanı işletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş), bugün yapılacak olan uçuşların yüzde 10’unun, Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) kararı gereği iptal edildiğini duyurdu.

HEAŞ’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Sabiha Gökçen Havalimanında 11.07.2024 beklenen olumsuz meteorolojik şartları nedeniyle, MADKOM toplantısında karar alınmıştır. MADKOM’da alınan karara göre; saat 13.00’e kadar olan uçuşların yüzde 10’u iptal edilecektir. Uçuşunuzu havayolunun web sitesi ve çağrı merkezinden takip edebilirsiniz” denildi.

SABİHA GÖKÇEN UÇUŞ BİLGİ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
sinirli
Sinirli
THY, PEGASUS, AJET İPTAL OLAN UÇUŞLAR | Sabiha Gökçen Havalimanı’nda neden uçuşlar iptal oldu?
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir