Netflix Türkiye’de Abonelik Ücretlerine İkinci Zam: Yeni Fiyatlar Açıklandı

Netflix, Türkiye'deki abonelik ücretlerine yüzde 30 oranında zam yaptı. Yeni zamla birlikte temel plan ücreti 149.99 TL oldu. Netflix'ten Türkiye'deki abonelere ikinci zam: en düşük Netflix üyelik ücreti ne kadar oldu?

featured

Netflix, Türkiye’deki abonelik ücretlerine yüzde 30 oranında zam yaptı. Yeni zamla birlikte temel plan ücreti 149.99 TL oldu.
Netflix abonelik ücretleri Türkiye’de bu yıl ikinci kez zam aldı. Sene başında yapılan zammın ardından, yeni bir zam dalgası ile abonelik ücretleri yüzde 30 oranında arttı. Peki, zamdan sonra Netflix üyelik ücretleri nasıl oldu?

Türkiye’de en çok kullanılan online içerik platformlardan biri olan Netflix, bu sabah abonelik ücretlerine zam yaptı. Popüler dijital yayın platformu, daha önce yılın ilk aylarında önemli bir fiyat artışı gerçekleştirmişti. Şimdi ise abonelik ücretleri yüzde 30 civarında bir artışla yeniden güncellendi.

Zamlı fiyatlar, platforma yeni abone olacak kullanıcılar için hemen geçerli olacak. Mevcut aboneler ise 30 gün içerisinde fiyat artışıyla ilgili bilgilendirilecek ve bu sürenin sonunda yeni fiyatlar tüm kullanıcılar için geçerli hale gelecek.

Yüzde 30 oranındaki zam ardından Netflix’te yeni ücretler şu şekilde olacak;

Temel Plan: 119,99 TL → 149.99 TL

Standart Plan: 176,99 TL → 229.99 TL

Özel Plan: 229,99 TL → 299.99 TL

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Netflix Türkiye’de Abonelik Ücretlerine İkinci Zam: Yeni Fiyatlar Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir