THY çocuk seyahat setlerini yeniledi

featured

Türk Hava Yolları (THY), çocuk yolcuları için özel hazırladığı seyahat setlerini yenilediğini duyurdu. Yeni seyahat setleri Türkiye çıkışlı uçuşlarda yolculara sunulmaya başlandı. Küçük misafirlerine seyahatleri süresince keyifli bir marka deneyimi yaşatmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, minik kaşifler için kıtalararası seyahatlerinde sunduğu setlerini yeniledi.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, çocuk kulübü konsepti High Five temasından esinlenerek tasarlanan seyahat setleri çocuklar ve aileler için uçuş konforunu artıracak içerikleri ile yolculardan büyük beğeni topladı.

Çocukların ilgi alanları ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış yeni setler bayrak taşıyıcının uzun menzilli Türkiye çıkışlı uçuşlarında yolculara sunulmaya başlandı.

Setler seyahat sonrasında da kullanılabiliyor

High Five teması ile hazırlanan kitlerde göz bandı, kulaklık, çorap ve diş seti yer alıyor. İşlevselliği ile ön plana çıkan seyahat setleri, çocuk yolcuların uçuş sonrasında da severek kullanabileceği şekilde tasarlandı.

Seyahat setleri Türkiye çıkışlı uçuşlarda yolculara sunulmaya başlandı.

High Five çocuk kulübü, her biri farklı kültürü temsil eden beş minik pilot karakterden oluşuyor. Dünyayı gezen, edindikleri tecrübeleri paylaşan beş küçük kâşif, minik yolcuların dünyayı farklı yönleriyle keşfetmesine katkı sağlıyor.

Özel uygulamaları ile minik misafirlerini gökyüzünde eğlenceli bir maceraya taşıyan Türk Hava Yolları yenilikleri keşfetmeleri için çocukları uçaklarına bekliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY çocuk seyahat setlerini yeniledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir