İlker Aycı’dan THY çalışanlarına önemli mesajlar; Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır

featured

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, şirket çalışanlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

İşte THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın Açıklamaları:

“Değerli mesai arkadaşlarım pandeminin iş ve gündelik hayatımızdaki etkisinin giderek azaldığı şu günlerde sektörümüzde ilgili olumlu gelişmeler gözlemliyoruz. Krizden en çok etkilenen sektörlerin başında gelmesine rağmen havacılık, dinamik yapısı ve hızlı uyum kabiliyeti ile kısmi de olsa bir toparlanma sürecine girmiş bulunuyor.

Bu anlamda ortaklarımızın krizin etkilerinin sektöre nazaran olabildiğince daha hızlı ve en az zararla atma konusunda rakiplerinden olumlu anlamda ayrıştığını sevinerek gözlemliyorum.

Hepimizin gurur duyduğu bu başarı için tüm Türk Hava Yolları ailesine azimleri fedakarlıkları ve gayretleri için şükranlarımı sunuyorum.

Değerli arkadaşlar özellikle pilotlarımızdan kabin memurlarımıza mühendislerimizden teknisyenlerimizden yer hizmetleri çalışanlarımıza, bilgi teknolojilerindeki programlayıcılardan programcı arkadaşlarımızdan tutun da her kademedeki çalışan iştirakleriyle ortaklığıyla tüm Türk Hava Yolları Ailesi fertlerine bu süreçte verdikleri katkıdan destekten özveriden fedakârlıktan dolayı teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum.

Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İlker Aycı’dan THY çalışanlarına önemli mesajlar; Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir