1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. THY, Amerika’daki Rotalarını Denver ile Genişletiyor: İşte En Uzun Uçuşları ve Detaylar

THY, Amerika’daki Rotalarını Denver ile Genişletiyor: İşte En Uzun Uçuşları ve Detaylar

Türk Hava Yolları (THY), Amerika Birleşik Devletleri’nde Denver’i 14. nokta olarak ekledi. Denver’e yapılan İstanbul-Denver uçuşu, aktarmasız ve en uzun rotalardan biri olarak öne çıkıyor.

featured

Türk Hava Yolları (THY), Amerika Birleşik Devletleri’nde Denver’i 14. nokta olarak ekledi. Denver’e yapılan İstanbul-Denver uçuşu, aktarmasız ve en uzun rotalardan biri olarak öne çıkıyor. THY, Amerika’daki toplam 14 noktada günlük 26 uçuş gerçekleştirerek seyahat deneyimini zenginleştiriyor.

Türk Hava Yolları (THY), Amerika Birleşik Devletleri’ndeki uçuş ağına Denver şehrini ekledi. 1988 yılında New York seferleri ile başlayan Amerika uçuşları, son olarak Denver’i 14. nokta olarak misafirlerine sundu. Denver’e yapılan İstanbul-Denver uçuşları, THY’nin aktarmasız olarak gerçekleştirdiği en uzun rotalardan biri olarak öne çıkıyor.

THY, Amerika’da toplam 14 noktaya günlük 26 uçuş düzenliyor. Bu ay başlatılan İstanbul-Denver (IST-DEN) rotası, 10.000 koltuk kapasitesiyle Denver’dan en uzun mesafeli uçuş deneyimini sunuyor. Ayrıca, THY Amerika’daki en uzun rotalardan beşini işletiyor ve İstanbul-Los Angeles rotası, kalkış başına en yüksek koltuk sayısına sahip.

Detaylar için THY’nin ABD’deki en uzun mesafeli rotası İstanbul-Los Angeles: 11,027 km – 14 saat olarak belirlenmiş durumda.

THY’nin ABD’de en uzun mesafeli rotası hangisi?

  • İstanbul-Los Angeles: 11,027 km- 14 saat
  • İstanbul-San Fransisko: 10,790 km- 13 saat 50 dakika
  • İstanbul-Houston: 10, 253 km- 13 saat 35 dakika
  • İstanbul-Dallas: 10, 098 km- 12 saat 45 dakika
  • İstanbul-Denver: 9, 865 km- 12 saat 45 dakika
1
mutlu
Mutlu
1
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY, Amerika’daki Rotalarını Denver ile Genişletiyor: İşte En Uzun Uçuşları ve Detaylar
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir