Haberler

TGS’de Falcao depremi; İki çalışan işten çıkartıldı iddiası

Galatasaray’ın transferi için yaklaşık bir aydır efor sarf ettiği Kolombiyalı golcü futbolcu Radamel Falcao’nun Türkiye’ye geliş biletini yayınlayan iki TGS çalışanının işten çıkarıldığı öne sürüldü.

Galatasaray’ın transferi için yaklaşık bir aydır efor sarf ettiği Kolombiyalı golcü futbolcu Radamel Falcao’nun Türkiye’ye geliş biletini yayınlayan iki TGS çalışanının işten çıkarıldığı öne sürüldü. Turkish Ground Services (TGS) Yer Hizmetleri AŞ, geçen hafta bazı sosyal medya kanallarında paylaşılan yolcu rezervasyon sistemlerine ait görüntüler üzerine soruşturma başlattı. Soruşturma sonucunda bileti yayınladığı ileri sürülen iki çalışanın işine son verildiği öne sürüldü.

TÜRK HAVA YOLLARI YALANLAMIŞTI

TGS  sosyal medya kanallarında paylaşılan yolcu rezervasyon sistemlerine ait görüntülerin gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı. Türk Hava Yolları da “Bugün (20 Ağustos) bazı sosyal medya kanallarında, yolcu rezervasyon sistemimize ait görüntüler paylaşılmıştır. Rezervasyonda bahsi geçen yolcu ismi ve uçuş detayları gerçeği yansıtmamaktadır” açıklamasında bulunmuştu.

BAĞLANTILI HABER:
THY uçağında tuvaletteki sabunluğu çaldılar

 

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı