SunExpress uçağı Jettime oldu

featured
Fotoğraf: Gökhan Sarıgöl

Türk Hava Yolları ile Alman Lufthansa’nın ortak girişimi olan SunExpress filosundan satılığa çıkarılan 4 uçaktan birinin adresi belli oldu. Turkish Technic hangarında boyama işlemleri yapılan TC-SBF kuyruk tescilli uçak, Danimarka merkezli Jettime renklerine boyandı. Uçağın bundan sonraki tescili OY-JZK olacak.

UÇAKLARIN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Türk Hava Yolları ile Alman Lufthansa’nın ortak girişimi olan SunExpress filosundan yer alan uçakları yeni adresleri belli olmaya başladı. Türk Hava Yolları bünyesindeki Anadolu Jet adına hizmet veren TC-SBF kuyruk tescilli uçak, Danimarka merkezli Jettime renklerine boyandı.

YENİ ADRESİ DANİMARKA 

Goklerdeyiz.net’te yer alan habere göre, SunExpress havayolu şirketinden 4 adet uçağın ayrılacağı bilgisini paylaşmıştık. Uçaklardan TC-SBF tescilli Boeing 737-86Q(WL) tipi uçağın da hangi şirkete gideceği belli oldu. TC-SBF tescilli uçak Türk Hava Yolları Teknik ( Turkish Technic ) hangarlarında yapılan boya ve bakım işlemlerinin ardından bundan sonraki çalışacağı şirket olan Danimarka merkezli filosunda 6 uçak bulunan Jettime şirketi renklerine boyanmış halde görüntülendi. 

OY-JZK TESCİLİ İLE UÇACAK 

Uçağın bundan sonraki tescilinin OY-JZK olacağı tahmin ediliyor.

Uçak TC-SBF ve TC-JHJ tescilleri ile  SunExpress şirketinden kiralık olarak Türk Hava Yolları’nın altmarkası olan Anadolujet’te  çalıştı.

Kaynak: havahaber.com

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
SunExpress uçağı Jettime oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir