Pegasus

Pegasus’un yeni rotası; Kazablanka

Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen'den Fas'ın Kazablanka kentine seferlere başlayacak. Şirket Mayıs ayında Riyad ve Manchester ve Amman'a da sefer başlatacak.

İstanbul Havalimanı’ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gerçekleştirdiği seferleri artıran Pegasus Hava Yolları, yaz sezonu için yeni rotasını da belirledi. Şirket 8 Temmuz’dan itibaren Fas seferlerini başlıyor.

FAS’A HAFTADA 4 FREKANS

Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen’den Fas’ın Kazablanka kentine seferlere başlayacak. 8 Temmuz’dan itibaren haftada 4 frekans olarak düzenlenecek seferlerin bilet satışları da başladı. Havayolu şirketinin internet sitesinden bilet fiyatları yaklaşık bin TL olarak satışa sunuldu. Seferler Pazartes, Çarsamba, Cuma ve Pazar gümler yapılacak.

3 YENİ YURT DIŞI HATTI AÇILMIŞTI

Pegasus daha önce 3 yeni yurt dışı hattı açtığını duyurmuştu. Ankara, Antalya ve İzmir’den uçtuğu Amman’a 28 Mayıs 2019 tarihi itibariyle Trabzon’dan da direkt seferler başlatacak olan Pegasus; Sabiha Gökçen’den Riyad’a 29 Mayıs ve yine Sabiha Gökçen’den Manchester’a 1 Temmuz 2019 itibariyle uçmaya başlayacak. Yeni Trabzon-Amman hattının biletleri 119,99 USD’den, Sabiha Gökçen-Riyad hattının biletleri 109,99 USD’den, Sabiha Gökçen-Manchester hattının biletleri ise 69,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İLGİLİ HABER:
Pegasus kabin memuru alıyor

 

kaynak: havahaber.com

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close