Meksika’da uçak kazası: 8 kişi öldü!

Meksika'nın Palenque Havalimanı yakınlarında sabah saatlerinde meydana gelen trajik olayda, içinde milletvekili Juan Carlos Montes ve ailesinin bulunduğu bir uçak düştü.

featured

Meksika’nın Palenque Havalimanı yakınlarında meydana gelen trajik olayda, içinde milletvekili Juan Carlos Montes ve ailesinin bulunduğu bir uçak düştü. Kazada, uçuş ekibi ile birlikte toplam 8 kişi hayatını kaybetti.

İki pilotun yanı sıra Juan Carlos Montes’in annesi, eşi ve çocuklarının bulunduğu çift motorlu, turboprop Beechcraft E90 King Air tipi uçak, iniş için alçalmaya başladığı sırada yaklaşık 8 deniz mili mesafede bulunan dağa çarparak parçalandı. Kazadan sonra bölgeye arama kurtarma ekipleri sevk edildi ancak enkaza ulaşmak için zorlu koşullarla mücadele etmeleri gerekti.

Olay yerine ulaşıldığında, enkazda kurtulan olmadığı belirlendi. Pilotların düşük görüş şartlarını bildirdiği öğrenilirken, Meksika Kaza Kırım Ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Pilotların muhtemel pist ile göz teması sağlamak için alçaldığı tahmin edilirken, kaza kırım inceleme uzmanları da uçaktan yakıt ve yağ numuneleri alarak inceleme başlattı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Meksika’da uçak kazası: 8 kişi öldü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir