Türk Hava Yolları

Lodos bu gece dönüyor; THY’den yolculara uyarı geldi

Türkiye'nin batısını etkisi alan şiddetli Lodos bu gece saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayacak. Türk Hava Yolları da seyahat edecek olan yolcularını uyardı.

Türkiye’nin batısını etkisi alan şiddetli Lodos bu gece saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayacak. Türk Hava Yolları da seyahat edecek olan yolcularını uyardı. İstanbul’da etkili olması beklenen şiddetli lodosun İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda seferleri etkileyebileceğini vurgulayan THY açıklamasında yolculardan seyahat öncesi web sitesini ziyaret etmesini istedi.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan açıklamada, “Meteoroloji verilerine göre sert rüzgâr bu gece itibarıyla İstanbul’a geri dönüyor. Türk Hava Yolları olarak misafirlerimizin seyahat güvenliği için tüm tedbirleri alıyoruz. Seyahatiniz öncesinde uçuşunuzun durumunu çağrı merkezimiz veya web sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz” denildi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ülkenin batısında etkili olan şiddetli lodos yüzünden İstanbul Havalimanı’nda seferler kısa süreliğine durdurulmuştu. THY seferleri de iptal edilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu