İlker Aycı, Avrupa’da ilk kez bir yöneticiye takdim edilen “CEO Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü

featured

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenlenen 2021 Havayolu Yolcu Deneyim Derneği (APEX) IFSA Fuarı’nda 25 seneyi aşan profesyonel kariyeri boyunca başarılarından ve sektöre katkılarından ötürü “CEO Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü. Ayrıca dünyanın en çok noktasına uçan, ülkemizin bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları, Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenlenen 2021 Havayolu Yolcu Deneyim Derneği (APEX) IFSA Fuarı’nda üç ödül kazandı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Aycı, devamında BBC World News’de yayınlanan “Talking Business” programına konuk oldu.

Hava Yolu Yolcu Deneyim Derneği (APEX), Avrupa’da ilk kez bir yöneticiye takdim edilen “CEO Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görülen Aycı’nın yenilikçi vizyonuna ve hızlı gelişen değişimlere kolayca adapte olarak kriz durumlarını başarıya dönüştürme yeteneğine dair övgülerde bulundu. Ödül daha önce Delta Havayolları CEO’su Ed Bastian, Air Canada eski CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Calin Rovinescu, Emirates CEO’su Sir Tim Clark ve Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phoong’a gibi önemli isimlere de takdim edilmişti.

APEX CEO’su Dr. Joe Leader, Türk Hava Yolları’nın M. İlker Aycı döneminde oldukça başarılı bir ivme kazanarak zirve sıralamasında yer aldığını belirtirken, “APEX World Class” ödülüyle küresel taşıyıcının genç filosuyla, sağlık güvenliği, hizmet kalitesi ve sürdürülebilirlik konusunda en iyi olduğunu kanıtladığını vurguladı.

İlker Aycı, ödüllerle ilgili olarak “Bu sene Türk Hava Yolları olarak APEX tarafından bu ödülleri almış olmamız gurur verici. Şahsım adına “CEO Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldüğüm için de mutluluk duyuyorum. Tüm Türk Hava Yolları ailesine ve tüm ekibime teşekkür ediyorum. “World Class Ödülü” nü kazanan ilk havayolu şirketi olmamız marka deneyimini, sağlık güvenliğini ön planda tutarak ne kadar önemsediğimizin en büyük göstergelerinden biridir.” dedi.

Türk Hava Yolları da ilk defa takdim edilen “APEX World Class” ödülünü almaya hak kazandı. Küresel taşıyıcı, aynı zamanda üst üste beşinci kez “5 Yıldızlı Küresel Hava Yolu” ödülü ve SimpliFlying denetim şirketinin desteklediği sağlık güvenliği konusunda en yüksek derece olan “Diamond” statüsünü bu sene de almaya hak kazandı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İlker Aycı, Avrupa’da ilk kez bir yöneticiye takdim edilen “CEO Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir