Havayolları

KLM 100. yaşını İstanbul havalimanında kutladı!

Kuruluş tarihinden bu yana ismi orijinal şekilde kalan ve uçuşlarını aktif bir şekilde sürdüren Dünya'nın en eski havayolu olma özelliğine sahip KLM, 100. yaşını İstanbul Havalimanı'nda kutladı.

Kuruluş tarihinden bu yana ismi orijinal şekilde kalan  ve uçuşlarını aktif bir şekilde sürdüren Dünya’nın en eski havayolu olma özelliğine sahip KLM, 100. yaşını İstanbul Havalimanı’nda kutladı.

Dünya’nın lider hava yollarından KLM, ilk gününden bu güne kadar hem karada hem gökyüzünde yolcularına her zaman öncelik vererek şeffaf ve misafirperver tavrıyla güçlü bir kurdu. KLM, 100. yıl kutlamalarında yolcularına büyük bir heyecan ve coşkuyla festival ruhunu yaşattı.

Kutlamalar, check-in esnasında KLM’in dününü ve bügününü gösteren süslemelerle başladı, ardından yolculara Türk lokumu ikram edildi.  Bekleme salonunda ise yolculara sürpriz çekilişler yapıldı.  Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan kalkan ve 16.00’da İstanbul Havalimanı’na inen KLM uçağının su tankı töreni ile karşılanmasıyla devam etti.

BAĞLANTILI HABER:
Emirates’ten 70’ten fazla noktaya indirimli bilet

Talihli Yolcuların Uçak Biletleri Business Class Sınıfına Yükseltildi

KLM, 100. yıl kutlamaları kapsamında yolcularına bekleme salonun da sürpriz çekiliş yaptı. Çekilişi kazanan talihli yolcuların uçak biletleri Business Class’a yükseltildi.

KLM Uçağı Su Takı Töreniyle Karşılandı

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan kalkan ve 160 yolcu taşıyan KL1613 uçağı, İstanbul Havalimanı pistinde itfaiye araçlarının oluşturduğu su takı töreniyle karşılandı.

kaynak: havahaber.com

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı