IrAero Dalaman ve Bodrum için izin aldı

featured

Moskova’dan Yunanistan, Türkiye ve İspanya’ya uçmak için Rusya Federal Sivil Havacılık Kurumu’ndan (Rosaviatsia) izin alan IrAero, Zhukovsky Havalimanı’ndan Bodrum, Dalaman, Kandiye, Atina, Selanik, Barselona ve Palma de Mallorca’ya uçuş yapma hakkı elde etti.

INTOURUST: ÖNCELİĞİMİZ EKİ PARTNERLERİMİZ

TurizmGüncel’de yer alan habere göreThomas Cook Intourist İcra Direktörü Sergey Tolchin, IrAero’nun tur operatörleri yaz operasyonları için görüşmelere başladığını açıkladı. Tolchin, ”IrAero ile yaz sezonuna dönük olası seçenekleri değerlendiriyoruz. Henüz bir sonuca varmış değiliz. Şu anda önceliğimiz, daha önceki partnerlerimizle uçmak” açıklamasında bulundu. Tolchin ayrıca, seyahat acentelerinin desteği olmadan IrAero’nun uçakları doldurmasının zor olduğunu da ifade etti.

TUR OPERATÖRLERİ PEK İSTEKLİ DEĞİL

Rus tur operatörlerinin 2019 yaz uçuş programını büyük oranda oluşturması nedeniyle IrAero ile çalışma konusunda pek istekli olmadığı belirtiliyor.

IRAERO: MÜZAKERELER SÜRÜYOR

IrAero Genel Müdür Yardımcısı Sergei Krupnov ise, tur operatörleri ile görüşmelerin devam ettiğini ve henüz müzakerelerin sonlanmadığını açıkladı. ”Şirketimizle ilgilenen tüm tur operatörleri ile çalışmaya hazırız” diyen Krupnov, ”Görevimiz uçaklarımızı mümkün olduğunca doldurmak.” dedi.

Sergei Krupnov, IrAero ile ilgili medyada çıkan negatif haberlerin sorulması üzerine ise, ”Mahkemedeki ceza davasının (Pearl River davası) muhatabı bizdik ancak hileli faaliyette bulunan taraf biz değildik. Bu nedenle endişelenmemiz gereken bir durum yok.” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
IrAero Dalaman ve Bodrum için izin aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir