Gündem

Emirates Malé seferlerine başlıyor

Emirates, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren, Dubai- Malé yönünde, en yeni Boeing 777-300 ER uçağı ile hizmet vereceğini duyurdu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren Maldivler’in başkenti Male’ye, en yeni Boeing 777-300ER uçağı ile seferlerine başlayacak. Emirates’in bu yeni uçağı ile vereceği hizmet, Güney Asya bölgesindeki destinasyonlarından birine ilk kez olacak.

Emirates’in Dubai ve Male arasındaki üç adet günlük aktarmasız servisi* EK658 ve EK659 sefer sayılı uçuşları ile gerçekleşiyor. Emirates ile seyahat eden First Class yolcuları, lüks otomobil üreticisi Mercedes-Benz’den esinlenerek tasarlanan, tamamen kapalı yeni özel First Class süitleri tecrübe etme şansını yakalayacak.

Emirates’in Batı Asya & Hint Okyanusu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ahmed Khoory, konuya dair yaptığı açıklamada: “Maldivler, dünyanın her yerinden, seyahat severleri, balayı çiftlerini ve aileleri kendine çeken, Emirates için giderek daha popüler olan bir destinasyon haline geldi. Bu yönde, en son teknoloji ürünü First Class süitleri bulunan yeni Boeing 777’nin hizmete başlaması, Malé konusunda, uzun süredir gündemde olan taahhüdümüzün gerçekleştiğini yeniden doğruladı. Ayrıca, bu hizmet Emirates’in, yolcularına benzersiz bir deneyim sağlamaya yönelik süregelen çabalarımızın bir göstergesi” dedi.

Maldivler’e seyahat eden ve oradan dönen yolcular, günlük olarak, Dubai’den, saat 04.20’de ayrılan ve Malé’ye saat 09.30’da varan EK658 sefer sayılı uçuşuyla, yeni Emirates Boeing 777 ürününü tecrübe edebilecekler. Dönüş uçuşu olan EK659 sefer sayılı uçuş ise, Malé’den, saat 11.00’da ayrılarak, saat 14.00’te, Dubai’de son bulacak.

En yeni Emirates Boeing 777 uçağı, First Class’tan, Business ve Economy Class’a kadar, kabinlerinde, ergonomik olarak tasarlanmış koltuklar ve uçak içi eğlence sistemi ice’ın en son versiyonunu barındırıyor. Sıra dışı yolcu konforu ve kişisel özel alanvurgusu ile tasarlanmış olan, Emirates’in ‘Ezber Bozan’ Boeing 777 özel First Class süitlerinde, yerden tavana kadar sürgülü kapılar ve gri renklerin hâkim olduğu ultra-modern tasarım özellikleri bulunuyor. 1-1-1 düzeninde yerleştirilmiş her biri 3.71 metrekare kişisel alana sahip olan toplam altı adet First Class kabin, ferah, tamamen kapalı özel süit olarak tasarlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu