Emirates LATAM ile anlaştı

featured

Emirates Havayolu, 17 Brezilya rotasına yönelik, Brezilya LATAM Airlines ile Brezilya’daki iç hatları kapsayan, yolculara daha fazla seçim ve bağlantı imkanları sunacak yeni bir ortak uçuş anlaşması yaptığını duyurdu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Brezilya’ya ya da Brezilya’dan uçan Emirates yolcularına daha fazla seçim ve bağlantı imkânı sunmak için Brezilya LATAM Airlines ile anlaşma imzaladı.

Emirates yolcularının; Belo Horizonte, Brasília ve Foz do Iguaçu da dahil, LATAM’ın, ortak uçuş anlaşması kapsamındaki iç hat ağında bulunan 17 şehirle bağlantılı hale gelmeleri mümkün olacak. Bu şehirlere uçan ve oralardan dönen yolcular, dünyada 150’den fazla destinasyona hizmet eden Emirates’in Dubai merkezine olan uçuşları sayesinde, artık São Paulo ve Rio de Janeiro’ya, zahmetsiz bir şekilde ulaşma imkanına sahip olabilecekler.

Anlaşma, Brezilya’ya ya da Brezilya’dan yola çıkan Emirates yolcularına, Avustralya, Hindistan ve Japonya gibi Emirates’in global ağında bulunan destinasyonlarda minimum bağlantı süresi ile ulaşma konusunda daha fazla seçenek sunmuş olacak.

Emirates Stratejik Planlama, Gelir Optimizasyonu & Aeropolitik İlişkiler Kıdemli Bölüm Başkan Yardımcısı Adnan Kazım konuya dair yaptığı açıklamada, “Yolcularımıza, Brezilya içerisindeki farklı şehirlere yönelik esneklik ve bağlantı kolaylığı sağlayacak şekilde, Brezilya LATAM Airlines ile ortaklık kurmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Sürekli olarak, yolcularımıza daha fazla fayda sağlamak için yatırım yapıyoruz. Ödüllü ürünlerimiz ve Brezilya’daki güçlü ortaklarımızla, ülkenin artan turist sayısını ve ticari fırsatlarını desteklemeyi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Emirates Havayolları

 

Ortak uçuş rotaları:

Sao Paulo’ya ve Sao Paulo’dan (GRU):

 1. Belem (BEL)
 2. Belo Horizonte (CNF)
 3. Brasilia (BSB)
 4. Campo Grande (CGR)
 5. Curitiba (CWB)
 6. Florianópolis (FLN)
 7. Fortaleza (FOR)
 8. Goiânia (GYN)
 9. Foz do Iguaçu Falls (IGU)
 10. Londrina (LDB)
 11. Manaus (MAO)
 12. Porto Alegre (POA)
 13. Recife (REC)
 14. Salvador (SSA)
 15. São Luiz (SLZ)
 16. Vitória (VIX)

Rio de Janeiro’ya ve Rio de Janeiro’dan (GIG):

 1. Belém (BEL)
 2. Brasília (BSB)
 3. Curitiba (CWB)
 4. Fortaleza (FOR)
 5. Goiânia (GYN)
 6. Iguassu Falls (IGU)
 7. Manaus (MAO)
 8. Natal (NAT)
 9. Vitoria (VIX)

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Emirates LATAM ile anlaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir