Biz ekibimizle gurur duyuyoruz

featured
THY ekibinin bu başarısını takdir eden Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ekibi kabul etti.

Türk Hava Yolları’nın (THY) Kinshasa-Librevil-İstanbul tarifeli uçağında seyahat eden Demokratik Kongo Cumhuriyeti uyruklu bir yolcunun doğumuna yardım eden Türk Hava Yolları ekibi, Genel Müdür Bilal Ekşi tarafından kabul edildi. Ekip ile büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ekşi, “Aldıkları eğitim  ve Anadolu misafirperverliği ile  süreci  profesyonellik ile yöneten değerli ekibimizi candan tebrik ederim” dedi.

BENEL İSMİ VERİLMİŞTİ

Türk Hava Yolları’nın (THY) Kinshasa-Librevil-İstanbul tarifeli uçağında seyahat eden Demokratik Kongo Cumhuriyeti uyruklu bir yolcu, doktor eşi ve kabin ekibinin yardımıyla uçakta doğum yapmıştı. Erkek olarak dünyaya gelen bebeğe babası tarafından “Benel” ismi verilmişti.

THY GURUR MARKAMIZ

THY ekibinin bu başarısını takdir eden Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ekibi kabul etti. Ekşi kabul ile ilgili detayları sosyal medya hesabından paylaştı. Ekşi hesabından şu paylaşımı yaptı: “Biz ekibimizle gurur duyuyoruz. Kinshasa-İstanbul uçuşunda Benel bebeğin doğumuna yardımcı olan ekibimizi tebrik ettik. Aldıkları eğitim  ve Anadolu misafirperverliği ile  süreci  profesyonellik ile yöneten değerli ekibimizi candan tebrik ederim. #THY gurur markamız.”

 

kaynak: havahaber.com

İLGİLİ HABER:

Hoş Geldin Benel Bebek

Uçakta doğan çocuk hangi ülkenin vatandaşı olur?

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Biz ekibimizle gurur duyuyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir