Türk Hava Yolları

Biz ekibimizle gurur duyuyoruz

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Kinshasa-İstanbul uçuşunda Benel bebeğin doğumuna yardımcı olan ekibi kabul etti. Ekşi, “Biz ekibimizle gurur duyuyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları’nın (THY) Kinshasa-Librevil-İstanbul tarifeli uçağında seyahat eden Demokratik Kongo Cumhuriyeti uyruklu bir yolcunun doğumuna yardım eden Türk Hava Yolları ekibi, Genel Müdür Bilal Ekşi tarafından kabul edildi. Ekip ile büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ekşi, “Aldıkları eğitim  ve Anadolu misafirperverliği ile  süreci  profesyonellik ile yöneten değerli ekibimizi candan tebrik ederim” dedi.

BENEL İSMİ VERİLMİŞTİ

Türk Hava Yolları’nın (THY) Kinshasa-Librevil-İstanbul tarifeli uçağında seyahat eden Demokratik Kongo Cumhuriyeti uyruklu bir yolcu, doktor eşi ve kabin ekibinin yardımıyla uçakta doğum yapmıştı. Erkek olarak dünyaya gelen bebeğe babası tarafından “Benel” ismi verilmişti.

THY GURUR MARKAMIZ

THY ekibinin bu başarısını takdir eden Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ekibi kabul etti. Ekşi kabul ile ilgili detayları sosyal medya hesabından paylaştı. Ekşi hesabından şu paylaşımı yaptı: “Biz ekibimizle gurur duyuyoruz. Kinshasa-İstanbul uçuşunda Benel bebeğin doğumuna yardımcı olan ekibimizi tebrik ettik. Aldıkları eğitim  ve Anadolu misafirperverliği ile  süreci  profesyonellik ile yöneten değerli ekibimizi candan tebrik ederim. #THY gurur markamız.”

BAĞLANTILI HABER:
THY’den kar payı bekleyen ortaklara kötü haber!

 

kaynak: havahaber.com

İLGİLİ HABER:

Hoş Geldin Benel Bebek

Uçakta doğan çocuk hangi ülkenin vatandaşı olur?

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün