AnadoluJet yurt içi uçuşlarındaki uçuş paketlerini yeniledi

featured

Uçmayan kalmasın sloganıyla Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan ve misafirlerinin seyahatlerinin her aşamasını iyileştirmeye yönelik projeler geliştiren AnadoluJet, yurt içi uçuşlarında sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül 2019 tarihi itibarıyla yeniledi.

Marka, tüm yurt içi seyahatlerde geçerli olacak 3 yeni uçuş paketi ile yolcularına ayrıcalıklarla dolu ürün ve hizmetlerden kendileri için en uygun olanı seçme imkânı sunmaya başladı. Daha önce, promosyon ve esnek sınıf olmak üzere iki farklı opsiyonla yolculara sunulan uçuş paketleri yeni dönemde Standart, EkstraJet ve KonforJet seçeneklerinden oluşuyor.

Yeni uçuş paketleri ile AnadoluJet yolcuları, sunulan ek hizmetlere daha uygun fiyatlarla sahip olma imkânı elde edecek. Her pakette misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunan marka, geliştirdiği projeler ile ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası 79 uçuş noktasında misafirlerine güvenli, uygun ve konforlu seyahat imkânı sunuyor.

STANDART EKSTRAJET KONFORJET
15 Kg Bagaj Hakkı Standart Koltuk Seçimi Standart Koltuk Seçimi
8 Kg Kabin Bagajı Ücretli Değişiklik Ücretsiz Değişiklik
Ücretsiz İkram 20 Kg Bagaj Hakkı Kesintisiz İade
8 Kg Kabin Bagajı 20 Kg Bagaj Hakkı
Ücretsiz İkram 8 Kg Kabin Bagajı
Ücretsiz İkram

*Yeni sınıflarda sunulan yeni uçuş paketlerinin öne çıkan özellikleri tablodaki gibidir. Bilet ücret kuralları AnadoluJet tarafından değiştirilebilir.

AnadoluJet’in yeni uygulamasına dair bütün detaylara www.anadolujet.com web sitesinden, Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AnadoluJet yurt içi uçuşlarındaki uçuş paketlerini yeniledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir