Türk Hava Yolları

THY ve AnadoluJet’ten iç hat yolcularına yeni paket

Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet, yurt içi uçuşlarında sundukları uçuş paketlerini bugün itibarıyla yeniledi. Daha önce ekonomi kabini için "Ekonomi Promosyon" ve "Ekonomi Esnek" olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde "EcoFly", "ExtraFly" ve "PrimeFly" seçeneklerinden oluşuyor. .

Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet, yurt içi uçuşlarında sundukları uçuş paketlerini bugün itibarıyla yeniledi. Daha önce ekonomi kabini için “Ekonomi Promosyon” ve “Ekonomi Esnek” olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde “EcoFly”, “ExtraFly” ve “PrimeFly” seçeneklerinden oluşuyor.

Türkiye’de, 50 şehirdeki 52 havalimanına seyahat eden misafirlerine konforlu bir uçuş deneyimi sunan Türk Hava Yolları, ürün ve hizmetlerini yolcularının memnuniyetini artıracak projelerle geliştirmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı, iç hat uçuşlarında misafirlerinin tercihine sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül tarihi itibarıyla yeniledi.

Ekonomi sınıfı için üç, business sınıfı için ise bir olmak üzere dört farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri sundukları ayrıcalıklar ile yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunuyor. Misafirperverliği ve uçak içi ikramları dünya çapında takdir toplayan Türk Hava Yolları tüm bilet tiplerinde ücretsiz ikram sunmaya ise devam edecek.

BAĞLANTILI HABER:   THY’nin kaptan pilotu Selin Sevimli: Dünyanın en güzel manzaralı ofislerine sahibiz

Daha önce ekonomi kabini için Ekonomi Promosyon ve Ekonomi Esnek olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly seçeneklerinden oluşuyor.  Business sınıfında ise tüm ayrıcalıklar tek pakette yolculara sunulmaya devam edecek.

EcoFly ExtraFly PrimeFly Business
 15 kg bagaj

 

 20 kg bagaj  25 kg bagaj  30 kg bagaj
1 parça 8 kg kabin bagajı 1 parça 8 kg kabin bagajı  1 parça 8 kg kabin bagajı 2 parça 8 kg kabin bagajı
Ücretli değişiklik Ücretsiz koltuk seçimi  Ücretsiz koltuk seçimi Ücretsiz koltuk seçimi
Kesintili iade 250 ekstra bonus mil  500 ekstra bonus mil Özel yemek servisi
  Ücretli değişiklik Ücretsiz değişiklik Business Lounge kullanımı 
  Kesintili iade 

 

Kesintisiz iade(12 saate kadar)

 

 

Ücretsiz değişiklik 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

*Business sınıfı ve ekonomi sınıfında sunulan yeni uçuş paketlerinin öne çıkan özellikleri tablodaki gibidir. Bilet ücret kuralları Türk Hava Yolları tarafından değiştirilebilir.

Türk Hava Yolları’nın yeni uygulamasına dair bütün detaylara www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

 

 

Kaynak: havahaber.com

BAĞLANTILI HABER:   Tarihi an böyle karşılandı: 9 milyondan fazla kişinin bilet aldığı uçak Samsun’a indi
Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı