THY ve AnadoluJet’ten iç hat yolcularına yeni paket

featured

Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet, yurt içi uçuşlarında sundukları uçuş paketlerini bugün itibarıyla yeniledi. Daha önce ekonomi kabini için “Ekonomi Promosyon” ve “Ekonomi Esnek” olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde “EcoFly”, “ExtraFly” ve “PrimeFly” seçeneklerinden oluşuyor.

Türkiye’de, 50 şehirdeki 52 havalimanına seyahat eden misafirlerine konforlu bir uçuş deneyimi sunan Türk Hava Yolları, ürün ve hizmetlerini yolcularının memnuniyetini artıracak projelerle geliştirmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı, iç hat uçuşlarında misafirlerinin tercihine sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül tarihi itibarıyla yeniledi.

Ekonomi sınıfı için üç, business sınıfı için ise bir olmak üzere dört farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri sundukları ayrıcalıklar ile yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunuyor. Misafirperverliği ve uçak içi ikramları dünya çapında takdir toplayan Türk Hava Yolları tüm bilet tiplerinde ücretsiz ikram sunmaya ise devam edecek.

Daha önce ekonomi kabini için Ekonomi Promosyon ve Ekonomi Esnek olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly seçeneklerinden oluşuyor.  Business sınıfında ise tüm ayrıcalıklar tek pakette yolculara sunulmaya devam edecek.

EcoFly ExtraFly PrimeFly Business
 15 kg bagaj

 

 20 kg bagaj  25 kg bagaj  30 kg bagaj
1 parça 8 kg kabin bagajı 1 parça 8 kg kabin bagajı  1 parça 8 kg kabin bagajı 2 parça 8 kg kabin bagajı
Ücretli değişiklik Ücretsiz koltuk seçimi  Ücretsiz koltuk seçimi Ücretsiz koltuk seçimi
Kesintili iade 250 ekstra bonus mil  500 ekstra bonus mil Özel yemek servisi
  Ücretli değişiklik Ücretsiz değişiklik Business Lounge kullanımı 
  Kesintili iade 

 

Kesintisiz iade(12 saate kadar)

 

 

Ücretsiz değişiklik 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

*Business sınıfı ve ekonomi sınıfında sunulan yeni uçuş paketlerinin öne çıkan özellikleri tablodaki gibidir. Bilet ücret kuralları Türk Hava Yolları tarafından değiştirilebilir.

Türk Hava Yolları’nın yeni uygulamasına dair bütün detaylara www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

 

 

Kaynak: havahaber.com

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY ve AnadoluJet’ten iç hat yolcularına yeni paket

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir