1. Haberler
  2. Gündem
  3. Uganda Havayolları, en yeni A330neo ile uçuyor

Uganda Havayolları, en yeni A330neo ile uçuyor

featured

Ülkenin bayrak taşıyıcısı Uganda Airlines, en popüler geniş gövde uçağının en son sürümü olan A330neo’yu teslim aldı. Bu, 2019 yılında kurulan Uganda Havayolları’na teslim edilen ilk Airbus uçağıdır.

Şirketin müşterilerine rakipsiz ekonomi, artan operasyonel verimlilik ve üstün yolcu konforu sunmaya devam etme stratejisi doğrultusunda, A330-800, Airbus’ın ticari uçak ürün serisinin en son üyesidir. Özel olarak tasarlanmış orta boy kapasitesi ve menzildeki benzersiz çok yönlülüğü sayesinde A330neo, operatörleri Covid-19 sonrası toparlanma sürecinde destekleyecek ideal bir uçaktır.

A330neo, yeni kurulan havayolunun Orta Doğu, Avrupa ve Asya’ya kesintisiz kıtalararası uçuşlar ile uzun menzilli operasyonlara başlamasını sağlayacak.

Airbus’ın 20 adet tam yatan Business sınıf, 28 adet Premium Ekonomi ve 210 adet Ekonomi sınıfı koltuk ile toplam 258 koltuklu Airspace kabininde seyahat edecek yolcular, benzersiz bir uçuş deneyimi ve konforun tadını çıkaracak.

Airbus A330neo, popüler A330’un özelliklerine dayanan ve A350 için geliştirilen teknolojiden faydalanan gerçek bir yeni nesil uçaktır. En yeni Rolls-Royce Trent 7000 motorları ile güçlendirilen ve A350’nin ‘Sharklets’inden ilham alan yeni bir kanat tasarımına sahip A330neo, benzeri görülmemiş bir verimlilik sunuyor. Önceki nesil rakiplere göre koltuk başına %25 daha az yakıt tüketen A330neo, daha fazla kişisel alan, en yeni nesil uçuş içi eğlence sistemi ve bağlantı sunan kabini ile yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Uganda Havayolları, en yeni A330neo ile uçuyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir