UEFA Avrupa Ligi finalinin İngiliz hakemi Anthony Taylor ve ailesine Roma taraftarları saldırdı!

featured

UEFA Avrupa Ligi kupasını penaltılarda Sevilla’ya kaptıran Roma’da teknik direktör Jose Mourinho’nun ardından taraftarın da İngiliz hakem Anthony Taylor’a nefreti dinmedi. Budapeşte Havalimanı’ndaki kalabalık taraftar grubu, ailesiyle birlikte şehirden ayrılan Anthony Taylor’a saldırma girişiminde bulundu.
UEFA Avrupa Ligi’nde şampiyonluğu penaltı atışlarıyla Sevilla’ya kaptıran Roma’da maçın İngiliz hakemi Anthony Taylor’a olan sinir henüz geçmiş değil.

ÇİLEDEN ÇIKAN MOURINHO OTOPARKTA BEKLEMİŞTİ

Sevilla finali 1-1 olduktan sonra kenarda sinirli olduğu görülen Jose Mourinho maç sırasında defalarca İngiliz hakem Anthony Taylor’a itirazda bulunmuş, 4. hakeme yoğun tepkiler göstermişti.

Maçın son anlarında yaşanan gerginlikte de Mourinho ile Marcao karşı karşıya gelmiş, Portekizli çalıştırıcı güçlükle sakinleştirilmişti.

Mücadele sonrasında bir süre stadyumu terk etmeyen Jose Mourinho, maçın hakemi Anthony Taylor’ı bir süre stadın otoparkında bekledi. İngiliz hakemin yönetiminden memnun olmayan Portekizli teknik adam, Taylor’u görür görmez “Rezalet” diye bağırarak tepki gösterdi. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Jose Mourinho basın toplantısında ise “Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde olmayacağız ve aslında bu iyi bir şey. Çünkü orası bize göre bir yer değil. Umarım Anthony Taylor önümüzdeki yıl sadece Şampiyonlar Ligi maçlarını yönetir ve bu akşam burada yaptığı rezaleti orada da yapar.” dedi.

ANTHONY TAYLOR VE AİLESİNE HAVALİMANINDA LİNÇ GİRİŞİMİ

Maçın hakemi Anthony Taylor, eşi ve kızı ile Budapeşte’den ayrılmak için havalimanında geldiğinde, aynı amaçla havalimanında olan Roma taraftarlarının arasında kaldı. Kalabalık taraftar grubunun içinden geçmek zorunda olan ve etrafında az sayıda polis bulunan Anthony Taylor’a taraftarlar önce sözlü şekilde tepki gösterdi, yavaş yavaş hakeme ve ailesine yaklaşan taraftarlkarı son anda güvenlik güçleri engelledi. Anthony Taylor ise eşini ve kızını kontrol ederek kalabalığın içinden çıkış yaptı.

Öfkeli Roma taraftarları, Taylor ve ailesinin arkasından masa ve sandalye attı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
sinirli
Sinirli
UEFA Avrupa Ligi finalinin İngiliz hakemi Anthony Taylor ve ailesine Roma taraftarları saldırdı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir