Uçakta olay çıktı; Sarhoş kadın Spirit Airlines kabin ekibine saldırdı

featured

Spirit Airlines’ın Fort Lauderdale’den Nashville’e düzenlediği seferinde olay çıktı. Uçakta sarhoş olan bir yolcu kabin ekibine saldırdı. Yolcular tarafından engellenen saldırgan kişi ayaklarından bağlandı.

Olayın Spirit Airlines’ın NK222 sefer sayılı uçuşunda gerçekleştiğini bildirildi. Havaalanı polisi, saat 19.00 sıralarında Nashville Uluslararası Havalimanı’nda uçağın yanaştığı kapıya çağrıldı.

Tennessean gazetesinin haberine göre mürettebat, memurlara 42 yaşındaki kadının bir kabin görevlisinin saçını çektiğini ve diğerini yumrukladığını söyledi. Bir yolcunun kadının ayaklarını bağlamaya çalıştığını da sözlerine ekledi.

Polis, saldırgan yolcuyu gözaltına aldı.  Kadının kendi başına yürüyemediği ve polislere “Yanlış bir şey yapmadım” ve “beni vur” gibi sözlerle küfürler ettiği bildirildi.

Her gün bir yenisinin eklendiği saldırılar sonrası Spirit Airlines açıklama yaptı. Açıklamada, “Hiçbir tür saldırgan davranışa müsamaha göstermiyoruz ve bu yolcu artık uçuşlarımızın hiçbirinde uçamayacak. Ekibimize ve yerel kolluk kuvvetlerine yardımları için yardımcı olan misafirlerimize teşekkür ederiz. Bu şahsın kanunlar çerçevesinde yargılanmasını sağlamak için ilgili makamlarla birlikte çalışacağız.” denildi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Uçakta olay çıktı; Sarhoş kadın Spirit Airlines kabin ekibine saldırdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir