Uçakta iğrenç olay! Kadını uykusunda taciz etti

featured

Las Vegas’tan Washington’a yolculuk eden United Airlines uçağında, bir kadın yolcu uyuduğu esnada erkek bir yolcu tarafından tacize uğradığını iddia etti. Adam ise önce bunun yanlışla olduğunu belirtti, daha sonra iddiayı onayladı. Las Vegas’tan Washington’a uçan United Airlines uçağında akılalmaz bir olay yaşandı. Kadın bir yolcu, uyuduğu esnada 26 yaşındaki Ivan Lopez Jr’ın göğsüne dokunduğunu iddia etti.

Olayla ilgili açıklama yapan adam omzunu dürtmeye çalışırken yanlışlıkla göğsüne dokunduğunu, bunun üzerine 10 saniye boyunca dokunmaya devam ettiğini söyledi.

Omzunu dürtmeye çalışırken olduğunu söyledi

Yeminli ifadeye göre, Lopez, bir FBI ajanına kulaklıkta ne dinlediğini sormak için omzunu dürtmeye çalıştığını fakat o esnada uçağın türbülansa girdiğini ve yanlışlıkla kadının göğsüne dokunduğunu açıkladı.

Savcılar kadının olayı yaşadığında “Benden uzak dur” diye bağırdığını söyledi. Lopez, uçuş görevlisine kadına cinsel saldırıda bulunduğunu itiraf etti. Uçuş görevlisi kadın yolcuyu korumak için Lopez’i 12. koltuktan 21. sıraya taşıdı.

Lopez şimdi iki yıla kadar tacizle suçlanıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Uçakta iğrenç olay! Kadını uykusunda taciz etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir