1. Haberler
  2. Hava Yolları
  3. Ryanair uçağında çirkin teklif… İner inmez tutuklandı

Ryanair uçağında çirkin teklif… İner inmez tutuklandı

featured

İngiltere’den İspanya’ya giden Ryanair uçağında bir adam, yanında oturan bir kadın yolcuya dokunduğu iddiasıyla tutuklandı. Kadın adamın göğüslerine dokunduğunu ve tuvalette kendisiyle birlikte olma teklifinde bulunduğunu iddia etti. Kadının şikayeti üzerine hava görevlileri 35.000 fit yükseklikten polise haber verdi.

35 yaşındaki adam, İspanya havaalanına indiğinde gözaltına alındı. İsmi açıklanmayan Brit soyadlı kişinin, mahkemeye çıkarıldıktan sonra yaklaşık 50 bin lira para cezasına çarptırıldığı bildirildi. Kadın, erkek yolcunun kendisiyle istenmeyen cinsel imalarda bulunmasının ardından uçak inmeden dakikalar önce şikayetçi oldu.

İNER İNMEZ TUTUKLANDI

Adamın yakınındaki diğer bir yolcu ise olayla ilgili şunları söyledi: “Kadının hayatında hiç tanımadığı bir yabancı, uçuşa dakikalar kala göğüsleriyle ilgili yorumlarla onu rahatsız etmeye başladı ve hatta onun evine gitmelerini önerdi. Uçuş sırasında ve uçak inmeden kısa bir süre önce bir dizi çirkin yorum yaptı” dedi.

İspanya güvenlik güçleri olayla ilgili şunları söyledi: “Pazar gecesi geç saatlerde 35 yaşında bir İngiliz erkeği cinsel istismar suçu şüphesiyle tutukladığımızı doğrulayabilirim. Uçaktan inerken gözaltına alındı ve bir gece polis hücresinde kaldıktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Kadını suçlayan kişi, memurlar tarafından götürüldükten sonra resmi bir açıklama yaptı” dedi.

Müşterisi varken yoldan geçen şortlu kadının fotoğrafını çekti. İstanbul’da Şişli’den Beşiktaş’a 2 kadın yolcusuyla giden taksi şoförü yoldan geçen kadının fotoğrafını çekince şikayet üzerine adliyeye sevk edildi. Tacizle suçlanan şoför serbest bırakıldı ama büyük şehir belediyesi onu taksicilikten süresiz men etti.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
sinirli
Sinirli
Ryanair uçağında çirkin teklif… İner inmez tutuklandı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir