Twitter Instagram’ın bir özelliğini getiriyor! Yakın Arkadaşlar özelliğini aldı

Twitter Circle daha fazla kullanıcıya yayılıyor Twitter'ın sınırlı bir kullanıcı kitlesiyle test etmeye başladığı Circle özelliği, daha geniş bir kitleye yayılmaya başladı.

featured

Twitter Circle daha fazla kullanıcıya yayılıyor Twitter’ın sınırlı bir kullanıcı kitlesiyle test etmeye başladığı Circle özelliği, daha geniş bir kitleye yayılmaya başladı.

Twitter, bu ayın başlarında test etmeye başladığını duyurduğu Instagram’ın Yakın Arkadaşlar özelliğine benzeyen Circle özelliğini daha fazla kullanıcıya sunmaya başladı. Özellik, kullanıcıların paylaştıkları tweetleri istedikleri kişilerle sınırlandırabilmeyi mümkün kılıyor.

Twitter Circle daha fazla kullanıcıya genişliyor

Kullanıcıların 150 kişiye kadar seçmesine izin veren ve listeye özel tweetlerin paylaşabileceği Twitter Circle özelliği daha geniş bir kullanıcı kitlesine sunuluyor. Platform, listeye bir kullanıcı eklendiğinde ve listeden bir kullanıcı çıkarıldığında kullanıcıya herhangi bir bildirim göndermeyecek.

Kullanıcılar, “Tweet oluştur” panelinde bir tweet paylaşılmadan önce üst kısımda yazan Herkes düğmesine dokunduğunda açılan pencereden Twitter Circle seçeneğiyle paylaşacağı bir tweeti belirli kişilerle sınırlandırabiliyor.

Circle özelliği şu an için test aşamasında ve platform, özelliği henüz tüm kullanıcılar için sunmasa da kullanıcı sayısını kademeli olarak genişletmeye devam ediyor.

Donanım Haber

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Twitter Instagram’ın bir özelliğini getiriyor! Yakın Arkadaşlar özelliğini aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir