TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir hayatını kaybetti

featured

Son dakika haberi: TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir, trafik kazasında hayatını kaybetti. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nde (TUSAŞ) görevli Serdar Demir’den acı haber geldi. TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Demir, geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

PEŞ PEŞE BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Vefat haberinin ardından TUSAŞ, kurumun Genel Müdürü Temel Kotil ve Türkiye Uzay Ajansı (TUA), başsağlığı mesajı yayınladı.

TUSAŞ’TAN SERDAR DEMİR PAYLAŞIMI

TUSAŞ’ın Twitter adresinden yapılan paylaşımda, “Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanımız Serdar Demir’i elim bir trafik kazasında kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Kendisini daima özlemle ve saygıyla hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun.” denildi.

TEMEL KOTİL: VERDİĞİ EMEKLERLE DAİMA HATIRLANACAK

Demir’den “yakın çalışma arkadaşım, çok kıymetli kardeşim” diye bahseden Kotil, “Serdar Demir’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Sanayimize ve şirkemize verdiği emekler ile daima hatırlanacaktır. Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“VEFAT HABERİNİ DERİN ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİK”

TUA da “Vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendiğimiz TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir’e Allah’tan rahmet, yakınlarına ve TUSAŞ ailesine başsağlığı diliyoruz.” mesajını paylaştı.

SERDAR DEMİR KİMDİR?

1977 yılında Trabzon’da doğdu. 2000 yılında Muğla Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladıktan sonra, 2002 yılında ABD New York şehrinde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. ABD’de 8 yıl ticaret ve lojistik firmalarında; satış sorumlusu ve iş geliştirme yöneticisi olarak çalıştı. 2009 yılında Türk Hava Yolları Kargo bünyesinde 2 yıl Anlaşmalar Müdürü ve ardından 6 yıl Dünya Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Şirketinde İşe Alım Müdürü olarak görev yaptı. Demir daha sonra TUSAŞ’ta Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanlığı görevini üstlendi. Serdar Demir evli ve iki çocuk babasıydı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir hayatını kaybetti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir