Türkiye’ye dönen uçakta kabus: Bıçaklı salata yiyince havada hastanelik oldu! Havayolu şirketinin yolcuya teklifi ‘pes’ dedirtti

ABD'den Türkiye'ye dönen bir uçakta dehşet verici bir olay yaşandı. Uçakta servis edilen salatadan bıçak parçaları çıktığı ve yolcunun ölüm tehlikesi atlattığı iddia edildi.

featured

ABD’den Türkiye’ye dönen bir uçakta dehşet verici bir olay yaşandı. Uçakta servis edilen salatadan bıçak parçaları çıktığı ve yolcunun ölüm tehlikesi atlattığı iddia edildi.

ABD’den Türkiye’ye dönen uçakta ‘bıçaklı salata’ kabusu yaşandı. İddiaya göre; bir yolcu servis edilen salatadan bir lokma aldı. Birden yolcunun ağzı kanla dolmaya başladı. Mynet’in Show Haber’den aktardığına göre Mahcemal Seyhan isimli yolcunun salatasından 2-3 santimetre ebatlarında bıçak çıktı. 2 parçadan birini yutan yolcunun damağını diğer bıçak parçası kesti.

Seyhan, “Muhtemelen yemek şirketinin bir kusuru var ama tabii ki hizmeti alan söz konusu havayolu şirketi olduğu için kendisinin de kusuru var” ifadelerini kullandı.

Olay sonrası havayolu şirketinden yolcuya uçak bileti teklif edildiği ifade edildi.

0
mutlu
Mutlu
2
komik
Komik
1
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türkiye’ye dönen uçakta kabus: Bıçaklı salata yiyince havada hastanelik oldu! Havayolu şirketinin yolcuya teklifi ‘pes’ dedirtti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir