Türkiye’nin ilk 737 MAX 8’i de hortumdan etkilendi

featured

Antalya’daki hortumda Corendon Airlines’in Boeing’den sipariş ettiği 737 MAX 8 de etkilendi. Hortumun sürüklediği servis aracı uçağın motor kısmına temas etti. Mayıs 2018 yılında filoya katılan 737 MAX 8’i Türkiye’de ilk kez Corendon Airlines kullanmıştı. Uçakta hasar tespit çalışmaları başlatıldı.

MAYIS 2018’DE GELMİŞTİ

Günümüzdeki tek koridorlu uçak modellerine göre % 40 daha sessiz ve en yakın rakibine oranla % 8  daha verimli olan 737 MAX 8, Türkiye’de ilk defa Corendon Airlines renkleriyle uçuyordu. % 20 düşük yakıt tüketimi, çevreciliği ve uzun menziliyle dikkat çeken Boeing’in bu yeni serisi, Mayıs 2018’de Corendon filosundaki yerini alarak Türkiye’deki ilk uçuşunu gerçekleştirmişti.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Antalya’daki hotumda Corendon Airlines’in Boeing’den sipariş ettiği 737 MAX 8 de etkilendi. Hortumun sürüklediği servis aracı uçağın motor kısmına değdi. Mayıs 2018 yılında filoya katılan 737 MAX 8’i Türkiye’de ilk kez Corendon Airlines kullanmıştı. Uçakta hasar tespit çalışmaları başlatıldı. Günümüzdeki tek koridorlu uçak modellerine göre % 40 daha sessiz ve en yakın rakibine oranla % 8 daha verimli olan 737 MAX 8, Türkiye’de ilk defa Corendon Airlines renkleriyle uçuyordu. % 20 düşük yakıt tüketimi, çevreciliği ve uzun menziliyle dikkat çeken Boeing’in bu yeni serisi, Mayıs 2018’de Corendon filosundaki yerini alarak Türkiye’deki ilk uçuşunu gerçekleştirmişti. @corendon_airlines .. … … ? @anadoluajansi .. … #turkishairlines #ryanair #qatarairways #emirates #aviation #flight #flightattendant #instaaviation #travel #traveller #cabincrew #boeing #airbus #avgeek #cabinattendant #instaphotoday #tkmoments #crewlife #kabinmemuru #turkyildizlari #fly #plane #aviationlovers #atlasglobal #flypgs #onurair #qantasairways

Hava Haber (@havahabercom)’in paylaştığı bir gönderi ()

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türkiye’nin ilk 737 MAX 8’i de hortumdan etkilendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir