1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. THY Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu’ya Avrupa’dan ödül

THY Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu’ya Avrupa’dan ödül

featured

Türk Hava Yolları’nın Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu, “Lexology European Counsel” Ödülüne Layık Görüldü.

Türk Hava Yolları Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu, 14 Mart tarihinde Londra’da The Waldorf Hilton’da düzenlenen Lexology European Counsel Awards 2024’te, “Taşımacılık ve Lojistik- Bireysel” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Resim

Association of Corporate Counsel ile iş birliği içerisindeki Lexology, 17 yıldır kurum içi hukuk profesyonellerinin mükemmelliğini tasdik ediyor ve European Counsel Awards’u hukuk sektöründeki en yüksek başarının sembolü haline getiriyor. Ödüller, görev tanımının ötesine geçerek görevlerinde olağanüstü beceri ve özveri sergileyen kurum içi danışmanları ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

Berkant Kolcu’nun bu kazanımı, Türk Hava Yolları’nın küresel uyum ve başarısına önemli ölçüde katkıda bulunarak, derin hukuki uzmanlığını, stratejik zekasını ve liderliğini vurguluyor.

Ödüle ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu; “Türk Hava Yolları’ndaki tüm Hukuk ve Uyum ekibimizin sıkı çalışmasının ve özverisinin bir kanıtı olan bu ödüle layık görülmekten onur duyuyorum. Havayolumuzun çok yönlü küresel havacılık sektöründe sorunsuz ve uyumlu operasyonlarını garanti altına alan, yasal gerekliliklere uygun çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. ” dedi.

Bu ödül, yalnızca bireysel mükemmelliği takdir etmekle kalmıyor, aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın operasyonlarının her alanında en yüksek hukuki ve etik davranış standartlarını gözetme konusundaki kararlılığının da altını çiziyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Hukuk ve Uyum Başkanı Berkant Kolcu’ya Avrupa’dan ödül
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir