Türk Hava Yolları’ndan Milli Basketbolcularımıza özel film: Türkiye’nin İmzası

YouTube video

Dünyanın En Çok Ülkesine Uçan Türk Hava Yolları, FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası ve 2023 FIBA Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele eden A Milli Erkek Basketbol Takımı için özel bir film yayınladı. Film, onlarca farklı uçuşta yer alan yüzlerce yolcuya imzalatılan basketbol toplarının milli sporcularımızla buluşmasının hikayesini anlatıyor.

Filmde, Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki antrenmanları için A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman koçluğunda sahaya çıkan milliler sahadaki dev ekranda bir sürprizle karşılaşıyor. Milli basketbolcularımız, Türk Hava Yolları kaptanı tarafından yapılan duygusal anons eşliğinde onlar için özel imzalanan topların hikayesini izliyor.

Sürprizin sonunda ise Türk Hava Yolları uçuş ekibi sahaya girerek milli basketbolculara antrenman yapacakları imzalı topları takdim ediyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat “Ülkemizin Milli Bayrak Taşıyıcı Havayolu olarak uzun yıllardır milli takımlarımızın yanında olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Değerli yolcularımızın imzalarını, A Milli Basketbol Takımımızın oyuncularıyla buluşturduğumuz kıymetli anlardan oluşan bu filmimizi tüm izleyenlerin beğenisine sunuyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru A Milli Erkek Basketbol Takımımıza sonsuz desteğimizi iletiyor ve başarılar diliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Türk Hava Yolları’nın A Milli Basketbol Takımımıza özel hazırladığı “Türkiye’nin İmzası” filmine link üzerinden ulaşabilirsiniz:

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları’ndan Milli Basketbolcularımıza özel film: Türkiye’nin İmzası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir