Türk Hava Yolları’ndan Güney Avrupa’ya seyahat edecek yolcularına özel fırsat

featured

Gelen son dakika haberi göre Türk Hava Yolları’ndan Güney Avrupa’ya seyahat edecek yolcularına özel fırsat sunmaya başladı.  Ödüllü seyahat sağlığı önlemleri ile misafirlerini dünyada en çok ülkeye ulaştıran havayolu olan Türk Hava Yolları, Türkiye’deki uçuş noktaları* ile Avrupa’nın sıcak ülkeleri İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan’da bulunan 20 uçuş noktası arasında uygun fiyatlarla seyahat imkânı sunuyor.

Bu son dakika gelişmesi sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul çıkışlı uçuşlarda, 3 Kasım 2021 tarihine kadar satın alacakları biletler ile 15 Kasım 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında her şey dâhil 139 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Her şey dâhil gidiş-dönüş 139 Dolar’dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir. *Kampanya İstanbul Havalimanı bağlantısı ile gerçekleştirilecek uçuşları kapsamaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları’ndan Güney Avrupa’ya seyahat edecek yolcularına özel fırsat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir