1. Haberler
  2. Gündem
  3. Türk Hava Yolları’ndan Başakşehir Futbol Takımına Sürpriz Anons

Türk Hava Yolları’ndan Başakşehir Futbol Takımına Sürpriz Anons

featured

Şampiyonlar Ligi H grubunda 8 Aralık 2020 tarihinde, deplasmanda Fransa’nın Paris Saint Germain takımına konuk olan Başakşehir Futbol Kulübü, karşılaşmanın 22. dakikasında yaşanan tatsız olaylar sonrasında kararlı bir duruş sergileyerek mücadelenin bir sonraki güne ertelenmesini sağlamıştı.

Dün akşam oynanan maçın ardından bugün yurda dönmek için Türk Hava Yolları’na ait TK 3234 sefer sayılı uçağa binen temsilcimize, uçuş ekibi jest yaptı.  Kaptan Pilot Erkan Eyyupoğlu, yaptığı anonsta zorluklara birlikte göğüs gereceklerine vurgu yaparak şunları söyledi:

‘’Ülkemizin değerli temsilcisi, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün kıymetli futbolcuları, teknik ekibi ve yöneticileri… Kaptanınız konuşuyor! Belki bu maçı kaybettiniz… Ancak, göstermiş olduğunuz duruşla, nice gönülleri kazandınız. Kanatlarını barışa, dostluğa ve kardeşliğe açan Türk Hava Yolları ailesi olarak sizin göğsünüzde yer almaktan, Zorluklara birlikte göğüs germekten gurur duyuyoruz. Bu yolculukta beraberiz. Ve her zaman sizinleyiz. Yolunuz daima açık olsun.’’

Anonsun bitmesinin ardından başta Pierre Webo olmak üzere uçakta bulunan tüm kafile kaptan pilotu alkışladı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları’ndan Başakşehir Futbol Takımına Sürpriz Anons
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir