Türk Hava Yolları’nda Yeni Yönetim Atamaları: Şekib Avdagiç Başkan Vekili Oldu

featured

Türk Hava Yolları (THY), Prof. Dr. Ahmet Bolat’ı Yönetim Kurulu Başkanı ve Şekib Avdagiç’i Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atadı. Ayrıca, İcra Komitesi’ne yapılan yeni atamalarla birlikte yönetimde önemli değişiklikler yapıldı.

THY Yönetim Kurulunun, yönetim kurulu görev süresi sonuna kadar görev yapmak üzere Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın Yönetim Kurulu Başkanı, Şekib Avdagiç’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmasına karar verdiği bildirildi.

THY tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz, yönetim kurulu görev süresi sonuna kadar görev yapmak üzere Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Şekib Avdagiç’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmasına karar vermiştir.” ifadesi yer aldı.

Açıklamada, şöyle devam edildi:

“Aynı zamanda Ortaklığımız Yönetim Kurulunca Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın İcra Komitesi Başkanı, Şekib Avdagiç’in İcra Komitesi Başkan Vekili olarak; Doç. Dr. Murat Şeker, Dr. Melih Şükrü Ecertaş ve Ramazan Sarı’nın ise İcra Komitesi Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.”

 

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
1
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları’nda Yeni Yönetim Atamaları: Şekib Avdagiç Başkan Vekili Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir