Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katıldı

featured

Milli bayrak taşıyıcı havayolu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Güçlü Türk Hava Yolları Kadını” temalı bir video da yayınladı.

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın çalışanlar ile bir araya geldi. Türk Hava Yolları Operasyon Binası’ndaki etkinliğe Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi de katıldı. Etkinlikte Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir konuşma da yapan Ahmet Bolat, toplu fotoğraf çekiminin ardından çalışanlara hediye takdim etti.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Ahmet Bolat, 8 Mart Kadınlar Günü ile ilgili “Türk Hava Yolları olarak ailemizde kadınların iş gücüne katkısını çok önemsiyor, markamıza katkılarını minnetle takdir ediyoruz. Ülkemizde en çok kadın çalışanı barındıran şirketlerden biri olarak markamızın kadınların omzunda yükseleceğine inanıyor, onlara huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak için tüm birimlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hayatın her alanında gücünü kanıtlamış Türk Hava Yolları kadın çalışanlarımız ile her daim gurur duyuyor, bu özel günlerini gönülden kutluyorum.” dedi.

Milli bayrak taşıyıcı havayolu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Güçlü Türk Hava Yolları Kadını” temalı fotoğraf ve video çekimi de gerçekleştirdi. Küresel taşıyıcının yerleşkelerine kurulan stüdyolarda yapılan çekimlere 700’den fazla kadın çalışan katıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir