Türk Hava Yolları ve Zach King’den Yeni Bir Film

Türk Hava Yolları’nın dünyaca ünlü fenomen Zach King ile çektiği yeni reklam filmi “First to the Gate” yayınlandı.

Dünyanın en çok noktasına uçan Türk Hava Yolları, dijital kurgu teknikleriyle ünlü olan 65 milyon takipçili fenomen Zach King ile 4 dakikalık kısa bir reklam filmi çekti. Zach King ile arkadaşının, uçakta cam kenarında oturabilmek için girdikleri yarışı konu alan film, İstanbul Havalimanı’nın modern mimarisini, Türk Hava Yolları Business Lounge’u ve ayrıcalıklı hizmetlerini eğlenceli ve yaratıcı çekim teknikleriyle izleyiciye aktarıyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat yeni reklam filmi ile ilgili, “Yenilikçi bir havayolu şirketi olarak, Zach King gibi kreatif isimlerle çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Reklam filmimiz hem Türk Hava Yolları marka özümüzü hem de aktarma noktamız olan İstanbul Havalimanı’nın ihtişamını eğlenceli bir şekilde yansıtıyor.” dedi.

İstanbul Havalimanı’na ilk geldiğinde çok etkilendiğini belirten Zach King “Türk Hava Yolları’nın Business Lounge’u mükemmel; daha önce hiçbir lounge’da bu kadar iyi bir yemek yediğimi hatırlamıyorum. Yaptığımız çekimlerde burayı en iyi şekilde izleyiciye aktarabildiğimi düşünüyorum. Bu nedenle çok mutluyum.” dedi.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın uçuş emniyet filminde de oynayan Zach King ile gerçekleştirilen ikinci iş birliği olan reklam filminin çekimlerinde 90 kişilik ekip görev alırken çekimler ise 4 günde tamamlandı.

1
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları ve Zach King’den Yeni Bir Film

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir