Türk Hava Yolları ve Kuveyt Türk güçlerini Miles&Smiles ile birleştirdi

featured
service

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk Türk Hava Yolları ile yaptığı anlaşmayla Miles&Smiles’ın resmi ortaklarından biri oldu.

Kuveyt Türk, bireysel ve tüzel müşterilerine sunacağı Miles&Smiles kredi kartlarının yanı sıra sektörde bir ilki gerçekleştirerek kredi kartlarına göre daha fazla mil kazandıran banka kartı da çıkarttı. Kuveyt Türk, “Başka bir deneyim, başka sen” mottosuyla müşterilerine sunacağı Miles&Smiles kartlarıyla, her yolculuğun iz bırakan anlamlı bir deneyime dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

İnovatif ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk, katılım finans sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi. Kuveyt Türk, Türk Hava Yolları ile yaptığı anlaşmayla Miles&Smiles ortaklığına dâhil olan ilk katılım finans kuruluşu oldu. Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarını kullanan bireysel ve tüzel müşteriler, Türk Hava Yolları ve program ortağı hava yolu firmalarıyla yapacakları uçuşlardan ve alışveriş harcamalarından mil kazanacak. Biriktirdikleri millerle Türk Hava Yolları ve program ortağı hava yolu firmalarının uçuşlarında kullanmak için ‘ödül bilet’ ve Türk Hava Yolları uçuşlarında kullanabilecekleri ‘refakatçi bileti’ alabilecek olan Miles&Smiles Kuveyt Türk müşterileri, ayrıca anlaşmalı program ortaklarında mil harcayabilecek ya da ücretsiz kabin yükseltme hizmetinden yararlanabilecek.

Sektörde bir ilk: Mil kazandıran banka kartı

Sektörde bir ilki gerçekleştirerek mil kazandıran banka kartı çıkartan Kuveyt Türk, kredi kartlarına göre yüzde 10 daha fazla mil kazanma imkânını banka kartı müşterilerine sunacak. Müşterilerin daha kolay ve daha fazla mil kazanacağı bir kurguya sahip olan Miles&Smiles Kuveyt Türk kartları, seyahati kolaylaştıran lounge hizmetleri, ücretsiz seyahat sigortası ve otopark hizmetlerinin yanı sıra sonradan sunacağı vade farksız taksit imkânıyla da müşterilerinin yanında olacak.

Ticari müşteriler için sunulacak Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartıyla şahıs firmalarının yanı sıra ortak ve çalışan yapısına sahip ticari firmalara yönelik olarak ilk kez sunulan çoklu mil kazanım yapısıyla şirket adına yapılacak harcamalar ek kartlarla yönetilebilecek ve mil puan kazanılabilecek. Ticari müşterilerin, şirket harcamalarına ek olarak günlük ihtiyaçları da düşünülerek bankacılıktaki en yüksek mil kazanım oranları

Miles&Smiles Kuveyt Türk Business müşterilerinin hizmetine sunulacak.

Anlaşma ile ilgili görüş belirten Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “ Türk Hava Yolları olarak, kurulduğumuz ilk günden beri daha iyisini gerçekleştirme hedefiyle yolcularımıza seyahatlerinde güven ve konforun yanında kusursuz bir seyahat deneyimi sunmak için çalışıyoruz. 1989 yılında hayata geçirdiğimiz sadakat programımız Miles&Smiles, bugün 13 milyon üyesi, 200’den fazla program ortağı ve Star Alliance gücü ile dünyanın en iyilerinden biri olarak büyümeye devam ediyor.

Miles&Smiles üyelerimize sadece uçuş esnasında değil, hayatın her anında avantaj sunuyoruz. 13 farklı sektördeki ayrıcalıklar ile Mil kazandırıyor, ödül biletler ile tekrar uçuşlarımızda ağırlıyoruz. Bugün, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları’nın sadakat programı Miles&Smiles’ın ve ülkemizin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın program ortaklığını duyurmaktan mutluyuz. Her iki markanın ortak müşterisi olan üyelerimizin bu anlaşmadan büyük bir memnuniyet duyacağına inanıyorum” dedi.

“Müşterilerimizin anlamlı deneyimler kazanmasına yardımcı olacağız”

Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, “Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu olarak katılım finans sektöründe bir ilki daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlklerimizi bu sefer havacılık sektörüne taşıyor, ülkemizin bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları ile Miles&Smiles ortaklığına gidiyoruz. Bu kıymetli anlaşmanın ve birlikteliğin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Bireysel ve tüzel müşterilerimizin hizmetine sunacağımız Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarıyla, her yolculuğun iz bırakan anlamlı bir deneyime dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. ‘Anlamlı deneyimlerin eşlikçisi’ olarak sunacağımız avantajlarımızla müşterilerimiz Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarını güvenle tercih edecek ve kullanacak. Düzenleyeceğimiz kampanyalarla müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun faydaları sağlayacağız. Bu ortaklığımızın hem finans hem de havacılık sektörüne yeni bir soluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.ktadır.

0
kalp
Kalp
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Türk Hava Yolları ve Kuveyt Türk güçlerini Miles&Smiles ile birleştirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.