Türk Hava Yolları Travel + Leisure Dergisi tarafından ‘Dünyanın En İyileri’ Arasında Gösterildi

featured

Global taşıyıcı, Travel + Leisure Dergisi tarafından düzenlenen ödüllerde en iyi 10 havayolu arasında gösterilirken İstanbul Avrupa’nın 1 numaralı şehri seçildi. Ödüllerde ayrıca Türk Rivierası’nın gözde destinasyonlarından Bodrum da yer aldı.

Travel + Leisure dergisi tarafından düzenlenen ödüllerde okuyucular en gözde havayollarını, havalimanlarını, otelleri, tur operatörlerini ve şehirleri oyladı. Bu sene 26.sı düzenlenen ‘Dünyanın En İyileri’ ödül programında dünyada en çok ülkesye uçan havayolu olan Türk Hava Yolları “En İyi 10 Uluslararası Havayolu” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türk Hava Yolları’nın bu başarısının yanında İstanbul da “Avrupa’nın En İyi Şehirleri” kategorisinde “dikkat çekici yeni havalimanı şehre öyle kusursuz bir karşılama sağlıyor ki, ankete katılım gösteren pek çok kişi havalimanına varışlarını seyahatlerinin en güzel anıları arasında görüyor” yorumu ile birinci sıraya yerleşti. Türk Hava Yolları’nın dünya çapındaki Lounge İstanbul’u da tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacağı öngörülen yeni havalimanında yer alıyor. Doğu ve Batı’nın buluştuğu İstanbul, ödüllerde yalnız da değildi. Sıralamada Ege sahilindeki popüler tatil destinasyonu Bodrum da yer aldı.

​Konu ile ilgili, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Travel + Leisure dergisinin yıllık okuyucu anketinde en iyiler arasında yer almak son derece sevindirici. Dünyaca ünlü Türk misafirperverliğimizi, birinci seviye hizmetlerimizi ve geniş uçuş ağımızı misafirlerimize ve Travel + Leisure okuyucularına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türk Hava Yolları uçuşlarının ardından yolcular, Travel + Leisure’ın Avrupa’nın bir numaralı şehri sınıflandırmasını hak eden İstanbul’un manzaralarının ve seslerinin keyfini çıkarabilir, Ege sahilinin güzelliğini ise Bodrum’u ziyaret ederek deneyimleyebilir.” dedi.

Yakın zamanda duyurduğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 11. destinasyonu Dallas Fort Worth Uluslararası Havalimanı’na uçuşlarını bu ay başlatacak olan milli bayrak taşıyıcı, geçtiğimiz mayıs ayında da yine ABD’de Newark Liberty Uluslararası Havalimanı’na uçuşlarını başlatmıştı. Ayrıca sıcak yemek ve içecek servislerinin dahil olduğu Premium uçuş hizmetlerini pandemi sebebiyle bir süre askıya alan küresel taşıyıcı lezzetli ikramlarını iki saat on beş dakikadan daha uzun uçuşlarında Business ve Ekonomi Sınıfı için yeniden sunmaya başladı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları Travel + Leisure Dergisi tarafından ‘Dünyanın En İyileri’ Arasında Gösterildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir