Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Silk Way West Hava Yolları ile Komponent Hizmet Anlaşması İmzaladı

featured
THY Teknik Genel Müdürü Mikail Akbulut,

Uçak bakım-onarım sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., en genç Boeing 777 kargo uçağı filolarından birine sahip olan Azerbaycan merkezli Silk Way West Hava Yolları ile komponent bakım ve yedek parça anlaşması imzaladı. Bu anlaşma sayesinde Silk Way West Hava Yolları, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin yedek parça havuzuna erişim sağlayacak ve gerekli komponentler için bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilecek.

Yeni anlaşma hakkında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdürü Mikail Akbulut: ‘‘Silk Way West Hava Yolları ile uzun soluklu bir iş birliği için ilk adımı atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Komponent bakımında yılları aşan tecrübemiz ve geniş komponent envanterimiz ile dünya çapında önde gelen bir çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile Silk Way West Hava Yolları’nın Boeing 777 kargo uçağı filosuna komponent hizmeti sunarak operasyonel verimliliklerine katkıda bulunacağız.” dedi.

Silk Way West Hava Yolları Genel Müdürü Wolfgang Meier, bu anlaşmanın önemi hakkında: “Operasyonel kabiliyetlerimizi güçlendirmek ve en yüksek standartta hava kargo hizmeti vermek üzere Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, müşterilerimize dünya çapında hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya verdiğimiz önemi kanıtlar niteliktedir.” yorumunda bulundu.

Yerel ve uluslararası müşterilerine hızlı, kapsamlı ve yüksek kalite hizmetler sunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., hava yolları, operatörler ve tedarikçiler için yıllar boyunca güvenilir bir ortak olmuştur. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., müşterilerine beş farklı lokasyonda bakım-onarım, mühendislik, modifikasyon ve rekonfigürasyon hizmetleri vermektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Silk Way West Hava Yolları ile Komponent Hizmet Anlaşması İmzaladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir