Türk Hava Yolları Spor Kulübü THY Yönetimi ile yemekte buluştu

featured

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, Kupa Voley Final Etabı öncesi Türk Hava Yolları Yönetimi ile yemekte buluştu.

Resim

2021-2022 Sezonunda kulüp tarihinde ilk kez ülkemizi CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Türk Hava Yolları Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı, 30 Mart Çarşamba akşamı Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu’nun düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi.

Resim

Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binasında düzenlenen yemeğe, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları) Abdulkerim Çay, Kulüp Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli, teknik heyet ve oyuncular katıldı.

AXA Sigorta Kupa Voley Final Etabı maçları öncesi başarılı bir sezon geçiren Türk Hava Yolları’nda gelecek sezon için iddialı hedefler belirlendi.

Resim

Yemek sırasında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat “Sultanlar Ligi’nde ilk 4’e kalma başarısı gösteren takımımızı tebrik ederim. Önümüzdeki sene daha güçlü bir takım kurarak daha büyük hedefler koymak istiyoruz. Yönetim olarak tüm çalışmamızı bu yönde yapıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Resim

Türk Hava Yolları yönetimi, yemeğin ardından oyunculara ve teknik ekibe plaket ve hediyeler takdim etti.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları Spor Kulübü THY Yönetimi ile yemekte buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir