Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları pilotundan Milli Takım’a anlamlı anons

AY-YILDIZLI takım Moldova zaferinin ardından Türk Hava Yolları’na ait özel uçakla Türkiye’ye döndü.

AY-YILDIZLI takım Moldova zaferinin ardından Türk Hava Yolları’na ait özel uçakla Türkiye’ye döndü. Milli Takım’ın uçağa gelişi sırasında tam bir bayram havası yaşandı. Pilot ve kabin görevlileri, oyuncularımızla selfi e çekmek için yarıştı. Pilot, “Hepinizi tebrik ediyoruz. Türk Milleti’nin göğsünü kabarttınız. Türkiye sizinle gurur duyuyor” şeklinde anons yaptı. Uçaktaki herkes coşkuya ortak olurken, yolculuk boyunca marşlar ve şarkılar söylendi.

Bu ülkeye yakışıyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Milli Takımımızı gönülden tebrik ediyor, iyi sonuçlarla şampiyonaya katılma hakkı kazanacağımıza yürekten inanıyorum.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: Moldova karşısındaki güzel futbolu 4 golle taçlandıran A Milli Futbol Takımımızı tebrik ediyorum. Teşekkürler Milli Takım.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Dört dörtlük bir maçtı. Türkiye’ye galibiyet çok yakışıyor. Tebrikler Milli Takım.

BAĞLANTILI HABER:
Türk Hava Yolları açıkladı; büyük başarı sağlandı

Besmeleyle gol olay oldu

MOLDOVA’YA karşı Deniz Türüç’ün besmele çekip, dua ederek attığı serbest vuruş golü, sosyal medyada dün en çok konuşulan konulardan biri oldu. Maçın en iyilerinden biri olan Deniz, 57’nci dakikada serbest atıştan besmele çekip, topu kalecinin solundan ağlara gönderince herkes rahatlamıştı. (AKŞAM)

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı