Türk Hava Yolları, Luanda seferi ile Afrika Kıtası’nda destinasyon sayısını 61’e çıkardı

featured

           Türk Hava Yolları, 13 Ekim tarihinde Angola’nın başkenti Luanda’ya başlattığı seferle uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. 

             Dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları 13 Ekim tarihinde Luanda’ya ilk uçuşunu gerçekleştirerek Afrika Kıtası’nda sefer düzenlediği destinasyon sayısını 61’e çıkarmış oldu.

              Luanda’ya Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 2 sefer düzenleyecek olan Türk Hava Yolları, Luanda seferlerini geniş gövdeli Airbus A-330 tipi uçağıyla; İstanbul – Librevil – Luanda – İstanbul parkurunda icra edecek.

Atlas Okyanusu kıyısına kurulmuş olan Luanda şehri, bölgenin en önemli yönetim ve ticaret merkezi konumundadır. Doğal bir limana sahip şehirde ihraç edilen ürünler arasında kahve, pamuk, şeker, elmas ve tuz bulunmaktadır.

Luanda seferi ile uçuş gerçekleştirdiği ülke sayısını 128’e çıkaran Türk Hava Yolları; yeni destinasyonlarla misafirlerine sınırsız bağlantı imkânı sunarken aynı zamanda kalitesini ve hizmetini de dünyanın dört bir tarafına taşımaya devam ediyor.

 

Tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK  539 Çarşamba IST 02:05 LBV + LAD 10:50
TK  540 Çarşamba LAD 12:25 IST 22:40
TK  539 Cuma IST 09:25 LAD 15:50
TK  540 Cuma LAD 17:10 LBV+IST 05:50+1 gün

 *Tüm saatler lokaldir

*TK 539 seferi, Çarşamba günleri Librevil’e ardından Luanda’ya icra edilecek olup, Cuma günleri ise Luanda’ya direkt gidecektir.

*TK 540 seferi ise Çarşamba günleri direkt İstanbul’a yapılırken, Cuma günleri ise Luanda’dan sonra Librevil üzerinden İstanbul’a gerçekleştirilecektir.

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com üzerinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları, Luanda seferi ile Afrika Kıtası’nda destinasyon sayısını 61’e çıkardı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir