Türk Hava Yolları, Libya’nın Başkenti Trablus’a Yeniden Uçmaya Başladı

featured

 Türk Hava Yolları, 28 Mart 2024 tarihi itibarıyla Libya’nın başkenti Trablus’a yeniden uçmaya başladı. Afrika’yı dünyada en fazla noktaya bağlayan Türk Hava Yolları, Afrika Kıtası’nda 62 destinasyona uçuş gerçekleştiriyor.

           Bayrak taşıyıcı marka, Boeing B737-78D tipi uçaklarıyla gerçekleştireceği Trablus seferlerini Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün icra edecek.

Hat açılışı için Mitiga Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen tören sırasında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi;’Türk Hava Yolları olarak, kıtaları birbirine bağlamanın heyecanını bu kez Libya’nın başkenti Trablus’ta hissediyoruz. Tarihi bağlarımız bulunan Libya’ya tekrar sefer başlatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelişen pazar ve artan talepler ile birçok kıtayı olduğu gibi Afrika’yı da kültürlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Gelişen ve değişen endüstriyel yatırımlar ile orta ve uzun vadede Afrika kıtasında turizmin ve ticaretin öneminin artacağına inanıyoruz.’’ dedi.

130 ülke, 346 destinasyona uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, yeni destinasyonlarla misafirlerine sınırsız bağlantı imkânı sunarken; aynı zamanda kalitesini ve hizmetini de dünyanın dört bir tarafına taşımaya devam ediyor.

Türk Hava Yolları misafirleri, 23 Mart – 15 Mayıs 2024tarihleri aralığında satın alacakları biletlerle 28 Mart-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul’dan Trablus’a 379 USD’den, Trablus’dan İstanbul’a ise 299 USD’den seyahat edebilecek.

Kampanya kapsamında geçerli olan fiyatlar, Türk Hava Yolları’nın resmî web sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilir.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları, Libya’nın Başkenti Trablus’a Yeniden Uçmaya Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir