Türk Hava Yolları, “Gate to Gate” sistemiyle seyahatinizin her anında kesintisiz internet deneyimi sunuyor

featured

Yolcularına beklentilerinin ötesinde seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, yolcusuna sunduğu internet hizmetini güçlendiriyor.

2011 yılından beri misafirlerine seyahat esnasında internet hizmeti sunan Türk Hava Yolları,” Gate to Gate” kapıdan kapıya internet hizmetiyle daha önce uçak 10.000 feet’e yükseldiğinde aktif olan internet servisini artık kapı kapandığı anda başlatıp varış meydanında kapı açıldığı ana kadar kesintisiz sürdüyor.


Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Dünya’nın ülke bazında en geniş uçuş ağına sahip havayolu olarak, internet kapsama alanımızı da genişletmeye devam ediyoruz. Sunduğumuz ulaşım hizmetiyle misafirlerimizi dünyanın 129 ülkesinde yakınlarına kavuşturmakla birlikte, uçaklarımızdaki internet hizmetiyle de sevdiklerinizle ve dünyayla iletişiminizi uçuş süresince kesintisiz sağlıyoruz.”

Mayıs ayı itibarıyla “Gate to Gate” sistemini 74’ü dar, 57’si geniş gövde olmak üzere toplam 131 uçağında devreye alan Türk Hava Yolları, bu sistemi filosunda internet hizmeti sunduğu diğer uçaklara da kademeli olarak uygulayacak.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları, “Gate to Gate” sistemiyle seyahatinizin her anında kesintisiz internet deneyimi sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir