Türk Hava Yolları, Corporate Club programı ile Business Traveler okuyucuları tarafından “En İyi Onur Ödülü”ne layık görüldü

featured

Business Traveler okuyucuları Türk Hava Yolları’nın “Corporate Club” programını En İyi Kurumsal Havayolu Programı seçti.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları Corporate Club programı ile dört ayrı kıtada 14 farklı bölgede yayın yapan Business Traveler dergisi okuyucuları tarafından ‘Best in Business Travel’ ödüllerinde ‘En İyi Kurumsal Havayolu Programı’ ödülüne layık görüldü.

Business Traveller Magazine tarafından her yıl düzenlenen ‘Best in Business Travel’ ödül programı, ‘Best in Business Travel’ anketinde dergi okuyucularının oylarıyla belirleniyor. Bu yıl 33. kez düzenlenen ödül töreninde; en iyi havayolları, oteller ve araç kiralama şirketleri dahil olmak üzere seyahat endüstrisinin en iyilerinin yanı sıra havalimanları, kurumsal programlar, golf tatil köyleri ve yolcu gemileri gibi kategoriler bulunuyor.

Ödüle ilişkin Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Business Traveler okuyucu anketinde dünyanın en iyi seyahat sağlayıcıları arasında yer almak bizim için bir tesadüf değil. Corporate Club programımız ile misafirlerimize iş seyahatlerinde en iyi olanaklar, dünyaca ünlü Türk misafirperverliği ve birinci sınıf hizmetler sunuyor, ürünümüzü sürekli geliştiriyoruz. Türk Hava Yolları, güçlü uçuş ağı ve eşsiz hizmetleri ile dünyanın en iyileri arasında olmaya devam edecek.” dedi.

Turkish Airlines Corporate Club kurumsal müşterilerine Türk misafirperverliğini en üst seviyede yaşatırken sadakat programı ile çeşitli avantajlar sunuyor. Misafirleri için zamanın en önemli faktör olduğunun farkında olan Turkish Airlines Corporate Club bilet satın alımında maksimum esneklik, İstanbul Havalimanı’nın özel yolcu salonlarının kullanımı ve ekstra bagaj hakkı gibi uçuş öncesi avantajlar sağlıyor. Program üyeleri Business Class yolcuları için yatak halini alabilen koltuklar ile rahat bir yolculuk geçirebilirken ücretsiz Wi-Fi hizmetinin yanında Uçan Şeflerin eşliğinde ödüllü ikram hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Türk Hava Yolları, Corporate Club programı ile Business Traveler okuyucuları tarafından “En İyi Onur Ödülü”ne layık görüldü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir