Turizm

TUI Rusya Antalya’da 11 kente uçacak

TUI Rusya, 2019 charter uçuşları için Rusya'nın en büyük charter hava yolu şirketi Azur Air ile anlaştı.

TUI Rusya, 2019 sezonu operasyonları için Azur Air ile anlaşma yaptığını duyurdu. TUI Rusya’nın Azur Air ile 11 noktadan uçuş planladığı belirilen açıklalamada, 6 yöndeki kapasitesinin büyük oranda TUI Rusya tarafından kullanılacağı kaydedildi.

NİSANDA BAŞLAYIP EKİME KADAR UÇACAK

Azur Air’den Antalya, Dalaman, Bodrum, Palma de Mallorca, Larnaka ve Enfida’ya blok koltuk alan TUI Rusya’nın, nisan ayının sonlarına doğru başlayacak operasyonlarını ekim ayına kadar devam ettireceği belirtildi.

KİMİ DESTİNASYONLARDA YÜZDE 30 KİMİLERİNDE YÜZDE 80 BÜYÜYECEK

İki şirket arasında yapılan büyük anlaşmanın, destinasyonlara göre yüzde 30-80 büyüme hedefi olan TUI için normal olduğunu belirten seyahat uzmanları, her iki şirketin de büyüme trendinde olduğuna dikkat çekti. TUI Rusya’nın daha önce de Azur Air ile uçuşlar yaptığı ancak bu kadar büyük br programın ilk defa yapıldığı ifade edildi.

TOPLAM KAPASİE YÜZDE 70’E YAKIN ARTIYOR

Bu yıl TUI Rusya’nın dramatik bir büyüme gerçekleştireceğini belirten Genel Müdür Taras Damura, yolcu sayılarını 800 binden 1,3 milyona yükselteceklerini ve bu nedenle uçtuklarını havalimanı sayısını ciddi şekilde arttırdıklarını söyledi.

Kaynak: Turizm Güncel

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu