TUI Russia’dan Türkiye hamlesi

featured

TUI Russia, Kaluga Havalimanı’ndan Antalya’ya tur paketi satın almadan direkt charter uçuşları için bilet satış imkanı sağlanacağını açıkladı.

Rusya’da faaliyet gösteren Alman tur operatörü TUI Russia, Kaluga Havalimanı’ndan Antalya’ya tur paketi satın almadan direkt charter uçuşları için bilet satış imkanı sağlanacağını açıkladı.

Sadece Cuma günleri

TUI Group tarafından yapılan açıklamada, Kaluga Uluslararası Havalimanı’ndan Antalya’ya cuma günleri olmak üzere haftada bir düzenli uçuş gerçekleştirildiği belirtilirken, cuma günü haricindeki diğer seferlerde tur paketsiz bilet temininin mümkün olmayacağı da vurguladı.

Acele edin

Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’ya Kaluga’dan düzenlenen uçak seferlerinde bilet sayılarının sınırlı olduğunun altını çizen tur operatörü, Türkiye’ye uçmak isteyenlerin acele etmesini tavsiye etti.

TUI Russia tarafından sunulan sınırlı sayıdaki Kaluga-Antalya uçak biletlerine ulaşmak için bölgede TUI ile çalışan seyahat acenteleri ile iletişime geçilmesi gerektiği belirtildi.

Eylül’de en popüler yine Türkiye

Yakın zamanda Türkiye’ye en uygun uçak biletlerinin bulunabileceği dönemler hakkında bilgi veren tur operatörü TUI Group, tatilcilerin genellikle çocuklarını eğitim öğretim yılının başlangıç tarihi olan 1 Eylül’e hazırladığını, bu yüzden sonbaharın ilk gününün Türkiye’ye uçak biletlerinde en düşük talebin yaşandığı dönem olduğunu ifade etti.

Yapılan açıklamada, eylül ayında tatil yapmayı planlayanların çoğunu çocuklarının ilk eğitim gününe hazırlanmak için tatil planını daha sonraki bir zamana ertelediği belirtilirken, eylül ayı destinasyonları arasında en popüler ülkenin yine Türkiye olduğu da vurgulandı.

Eylül destinasyonları arasında Rusların en çok ilgi gösterdiği ülke olan Türkiye’ye şimdiden satılan biletlerin oranının yüzde 24’e ulaştığını ifade eden Tui uzmanları, ülkenin aynı zamanda tur maliyeti açısından da lider olduğunun altını çizdi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
TUI Russia’dan Türkiye hamlesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir