Togg Turkish Cargo ile uçtu; CES fuarında görücüye çıkacak

featured
service

Global hava kargo taşıyıcısı Turkish Cargo, Türkiye’nin en değerli küresel mobilite markası olma misyonuyla kurulan Togg’un lojistik çözüm ortağı oldu.

Milli marka, Türkiye’nin ilk elektrikli otomobilini Las Vegas’ta (ABD) düzenlenen ve dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan CES’e taşıdı.

Togg’un yeni marka kimliği ve yerli otomobil bu özel uçuşla sınırları aşarak dünya sahnesine çıkıyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Milli Bayrak Taşıyıcısı olmanın verdiği sorumlulukla ve dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olmanın gücüyle; Türkiye’nin otomobilini, ülkemizin teknoloji ihracatını dünyanın dört bir tarafına ulaştırıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Ülkemizin en iddialı projesi olan Togg’un dünya lansmanına yaptığımız katkı Türk Hava Yolları ailemiz için bir gurur vesilesidir.” dedi.

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş; “CES 2022’de gelecek vizyonumuzu sergileyeceğimiz akıllı cihazımızı elbette dünya markası Türk Hava Yolları ile taşıyacaktık. Güncel tasarım dilimizi gelecekten dokunuşlarla zenginleştirdiğimiz, mobilitenin dönüşümüyle otomobilin üçüncü yaşam alanına geçiş sürecini anlatan akıllı cihazımızı teknoloji dünyasının bir araya geldiği CES 2022’ye taşıyan Turkish Cargo’ya küresel bir marka olmak üzere çıktığımız #YeniLige’e yolculuğumuzda yol arkadaşımız olduğu için müteşekkiriz.” dedi.

0
kalp
Kalp
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Togg Turkish Cargo ile uçtu; CES fuarında görücüye çıkacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.