1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. THY’nin Denver uçuşları 11 Haziran’da başlıyor.. Denver uçuşları haftada üç frekansla gerçekleştirilecek

THY’nin Denver uçuşları 11 Haziran’da başlıyor.. Denver uçuşları haftada üç frekansla gerçekleştirilecek

Türk Hava Yolları, Amerika'daki rotalarına heyecan verici bir ek yaparak Denver'ı uçuş ağına dahil ediyor. Bu hamle, havayolu şirketinin Amerika'daki varlığını daha da güçlendiriyor.

featured

Türk Hava Yolları, Amerika’daki rotalarına heyecan verici bir ek yaparak Denver’ı uçuş ağına dahil ediyor. Bu hamle, havayolu şirketinin Amerika’daki varlığını daha da güçlendiriyor.

11 Haziran’da başlayacak olan Denver uçuşları haftada üç frekansla gerçekleştirilecek ve THY’nin modern filosundan A350 tipi uçaklarla icra edilecek. Ancak, 10 Temmuz 2024’ten itibaren uçuşlar haftada dört gün olarak sıklaştırılacak.

İlk uçuşun 11 Haziran’da gerçekleşecek olmasıyla birlikte, yolcular B777 tipi uçaklarla unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.

Türk Hava Yolları, zaten Amerika’nın önde gelen şehirlerine seferler düzenliyor ancak Denver’ın eklenmesi, şirketin Amerika’daki hizmet ağını daha da genişletiyor ve yolculara daha fazla seçenek sunuyor. Bu adım, THY’nin global varlığını güçlendirmeye yönelik atılmış önemli bir adım olarak öne çıkıyor.

3
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
1
sinirli
Sinirli
THY’nin Denver uçuşları 11 Haziran’da başlıyor.. Denver uçuşları haftada üç frekansla gerçekleştirilecek
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir