THY’in yeni yönetim kurulu üyesi Arda Ermut kimdir?

featured

Türk Hava Yolları’nda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrasında Türk Hava Yolları yeni Yönetim Kurulu Üyesi Arda Ermut oldu. Ermut Cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi başkanı olarak görev yapıyordu.

Selim Arda Ermut’un biyografisi, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu’na atanmasının ardından günün en çok merak edilenleri arasına girdi. İşte, ‘Selim Arda Ermut kimdir?’ sorusunun yanıtı…

1980 Karaman doğumlu olan Ermut, 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Ermut, 2005 – 2006 yılları arasında da Başbakanlık Dolmabahçe Ofisi’nde Basın ve Halka İlişkiler Müşaviri olarak görev aldı.

Selim Arda Ermut, TYDTA’da çalışmalarını sürdürdüğü 8 yılı aşkın süre içerisinde; Körfez ve Orta Doğu ülkelerinden Sorumlu Proje Direktörlüğü, Hindistan’dan Sorumlu Proje Direktörlüğü ve TYDTA Başkanı Başdanışmanlığı görevlerinde bulundu. 2015 yılında Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (Başbakanlık Yatırım Ajansı – TYDTA) Başkanlığı görevine getirildi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY’in yeni yönetim kurulu üyesi Arda Ermut kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir